reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

dsc00273resize7lb.jpg



całe 4 cm mojego szczęścia
 
reklama
Sylwia, śliczna dziecinka :) Miałaś zwykłe USG czy jakieś inne? Bardzo wyraźne zdjęcie. Rozczulające maleństwo:) Nie mogę się doczekać jutra, kiedy zobaczę swoją Kruszynkę :)
 
Cześć Kasiu, usg chyba zwykłe, gin robi mi je przy każdej wizycie. Widziałaś te malutkie rączki i nóżki (jeszcze nie całkiem gotowe)?
 
Sylwia, widziałam, zachwyciłam się nimi. I główka też już taka słodka :) Maleńki człowieczek :)
 
właśnie sobie obejrzałam Twoje maleństwo, pewnie jest sporo większe od mojego. Słodziutkie.
A jak tam po wizycie u lekarza?
 
Moja dziidza miala prawie 7 cm ale to byl 11tydzien i 3 dni .A u lekarza ok powiedizal ze dolpoki dzidiza mala to nie powinna przepuklina dokuczac potem moge odczuwac bole a po porodzie musze wykonac rezonans magnetyczny i zobaczymy co dalej:)
Wszsystko bedzie dobrze:)
 
reklama
Do góry