reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

reklama
Widzisz kasia taka jestem zakrecona ze caly czas wydawalo mi sie ze dzisiaj masz USG ,poczekamy a jutro bedziemy trzymac kciuki zeby dziidza byla chcetna do pozowania bo moja nie chciala sie obracac :) za bardzo :)ale jak czytam to chyba wszsytkie dzidize nie chcetne do pozowania :)
pozdrawiam
 
Hej!

Sylwia, twoja Dzidzia jest bardzo posłuszną modelką/modelem :) Zobaczymy jaka będzie dziś moja :) Trochę się denerwuję przed wizytą, zawsze się obawiam czy wszystko będzie w porządku z bobaskiem, a z drugiej strony nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć malenstwo. Jestem podekscytowana i zarazem zdenerwowana jak przed ważnym egzaminem :-[ czy Wy też tak macie czy tylko ja jestem taka nienormalna ??? Nie chcialabym, żeby moje dziecko miało matkę- wariatkę ;) ::) A do 16.30 czyli godziny wizyty jeszcze tak długo :( trzymajcie za nas kciukaski :) Odwdzięczymy się!!
 
My już trzymamy, napewno będzie ok. Tylko poproś dzidziusia, żeby się odpowiednio ustawił do zdjęcia. Czekamy :laugh:
 
Trzymaj, trzymaj kciuki, przydadzą się. Właśnie zbieram się do ginekologa i umieram z nerwów. Odezwę się wieczorem, dam znać co i jak. Pozdrawiam! papa
 
Hej!

My już po wizycie i USG, wszystko jest w porządku, Dzidzia okazała się być o tydzień młodsza, więc w zasadzie powinnam być "lutówką" ale zostaję u Was bo gin powiedział, że rozwiązanie przez cc będzie musiało być już po 36 tyg ze względu na rozwarstnienie kosmówki (nie mięśniak!! jak mówił poprzedni gin) i mój kręgosłup, czyli ok. połowy stycznia. Dzidzia to śpioch, nie chciała niczym machać, a ni rączką ani nóżką i spała w najlepsze i nawet poszturchiwania w brzuszek jej nie obudziły. Gin śmiał się, że będę miała urwanie głowy bo skoro w dzień śpi to w nocy potem będzie rozrabiać :) Ale serduszko pięknie biło, widziałam wszystko, niestety zdjęcie z profilu więc zobaczycie tylko główkę i tułów. Za to jak się przyjrzycie to zobaczycie śliczny nosek, usteczka i bródkę :) Za dwa tygodnie następne USG bo musimy kontrolować kosmowkę czy się nadal nie rozwarstwia. Mam nadzieję, że będzie ok. Zdjęcie zaraz wkleję, mąż musi mi pomóc. Pozdrawiam :) :) :)
 
cieszę się Kasiu i gratuluję. Widzisz, będziesz miała dzidiziusia przede mną. Czekam na zdjęcie
 
reklama
Kasia gratuluje ze z dzidzia wszsytko ok i nie martw sie ze wczesniej bedzie cc ja pewnie tez bede miala cc w grudniu bo moj gin juz zagadywal ze to lepiej nie czekac do konca tylko lepiej juz okolo 37-38 tc ciac jak bedzie wszystko w porzadku .
Czekamy na zdjecia dzidzi
 
Do góry