reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'ustrzelenie' płci dziecka

Ja byłam na monitoringu i tak wyszło akurat, że stosunek był tylko w dzień owulacji i jest dziewczynka :)
Ja na monitoringu nigdy nie byłam . W pierwszej ciąży zrobiłam test owu wyszedl pozytywnie i jeden tylko jeden stosunek i jest dziewczynka. W drugiej jeden test owu , tez pozytywny i druga dziewczynka. Wtedy było dzień po dniu po jednym 😉Trzeciego już nie planujemy , ale wydaje mi sie ze chłopcy mogą być w przed lub po owu.
 
reklama
Ja na monitoringu nigdy nie byłam . W pierwszej ciąży zrobiłam test owu wyszedl pozytywnie i jeden tylko jeden stosunek i jest dziewczynka. W drugiej jeden test owu , tez pozytywny i druga dziewczynka. Wtedy było dzień po dniu po jednym 😉Trzeciego już nie planujemy , ale wydaje mi sie ze chłopcy mogą być w przed lub po owu.
Hej dziewczyny tak czytam jak opowiadanie plec owulacje itp . Ja już się pogubiłam nie zgadza mi się nic 🤣 to chyba owulacja brak przed po nie ma znaczenia, jestem w 3 ciąży i chłopak wychodzi. Okres miałam w czerwcu, ,w lipcu na początku było zapłodnienie jedno i odrazu pozytywne ani to przed ani po tak półśrodki ze wychodzą dni nie płodne jak wchodziłam w kalkulator itp , a teorie są różne nie płodne dziewczynka np chłopiec po przed odrazu. A teraz jak nigdy nie jestem pewna tych usg jak mi mówi lekarz ze chłopak aż nie dowierzam 🤣 niby widać niby można powiedzieć ze siusiak ale jak w 12 tyg mi mówi z raka pewnością lekarz tez .. nie wiem co myśleć
 
Hej dziewczyny tak czytam jak opowiadanie plec owulacje itp . Ja już się pogubiłam nie zgadza mi się nic 🤣 to chyba owulacja brak przed po nie ma znaczenia, jestem w 3 ciąży i chłopak wychodzi. Okres miałam w czerwcu, ,w lipcu na początku było zapłodnienie jedno i odrazu pozytywne ani to przed ani po tak półśrodki ze wychodzą dni nie płodne jak wchodziłam w kalkulator itp , a teorie są różne nie płodne dziewczynka np chłopiec po przed odrazu. A teraz jak nigdy nie jestem pewna tych usg jak mi mówi lekarz ze chłopak aż nie dowierzam 🤣 niby widać niby można powiedzieć ze siusiak ale jak w 12 tyg mi mówi z raka pewnością lekarz tez .. nie wiem co myśleć

Ciężko cokolwiek zrozumieć z Twojej wypowiedzi, przecinki naprawdę nie gryzą... Miałaś monitoring owulacji?
 
Zobacz załącznik 1322114Zobacz załącznik 1322113
Hej dziewczyny co byście powiedziały jaka plec? Bo jakoś nie jestem przekonana do tego co mówi lekarz. W 12 tyg odrazu pewnie mi powiedział a nie wiem czy tak do końca wykształcone są narządy żeby mówić , byłam w 14 tyg i tez to samo powiedział ale nie przekonuje mnie dalej jakoś 🤣
Ja bym obstawiała chłopca. Ekspertem nie jestem w USG ale mój chłopiec podobnie wyglądał 😁
 
Hej jest może jakaś koleżanka z Lublina ? Chciałabym podpytać odnośnie podania immunoglobiny przez NFZ gdzie szukać 🙃
 
Hej jest może jakaś koleżanka z Lublina ? Chciałabym podpytać odnośnie podania immunoglobiny przez NFZ gdzie szukać [emoji854]
Ja miałam podawaną na izbie przyjęć na Jaczewskiego, miałam skierowanie od lekarza prowadzącego. Trzeba mieć swój wynik przeciwciał nie starszy niż 2 tygodnie, przy braku wyniku pobierają na izbie, ale dość długo trzeba czekać [emoji846]
 
Ja miałam podawaną na izbie przyjęć na Jaczewskiego, miałam skierowanie od lekarza prowadzącego. Trzeba mieć swój wynik przeciwciał nie starszy niż 2 tygodnie, przy braku wyniku pobierają na izbie, ale dość długo trzeba czekać [emoji846]
A lekarz prowadzący NFZ czy prywatnie ?
 
reklama
Do góry