reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

axxa
po tej nauczce wezmę z Ciebie przykład
ja bym nikogo nie oszukała i jakoś tak naturalnie zaufałam - na takim forum... rodzinnym nieomal

lindsay - pozdrawiamy :)
 
reklama
kilka dni temu pisałam do moderatorki ALETKI i jakos nie odpisała do tej pory
a pisałam własnie w sprawie tej oszustki
czyżby moderatorce nie zależało na bezpiecznym formum??
jest jej obojetne czy użytkowniczki bedą oszukiwane czy nie????
przecież jesli nikt nic nie zrobi to ta ścierka bedzie dalej oszukiwała kobiety ciężarne !!!

kolejna sprawa, to wiemy juz, że pod tym adresem mieszka staruszka, więc adres jest fałszywy
ale nr konta nie
przydałaby się teraz dobra dusza pracująca w lukas banku, która poinformowałaby o prawdziwych danych tej hieny...


PISAŁAM CAŁY CZAS Z TĄ DZIEWCZYNA O NICKU SARA NA INNYM FORUM I UDAWAŁAM ZE JESTEM ZAINTERESOWANA KUPNEM CIUSZKÓW
(PRZYPOMNĘ, ŻE FOTKI BYŁY TE SAME CO W OGŁOSZENIU NA KTÓRE SIE NABRAŁAM ) I TERAZ TA OSOBA MA MI PRZESŁAC NR KONTA
ALE OD 2 DNI MILCZY
DZIWNE, PRAWDA?
CZYŻBY SIE ZORIENTOWAŁA Z KIM PISZE?
UWAŻAJCIE, BO ONA DZIAŁA TEZ NA ALLEGRO

http://www.bizz.pl/forum/new/viewto...55&PHPSESSID=47a1bd7e6fd9250ae00e0d466742297f
 
jeden adres mailowy - ten na który mnie oszukała - anetanogaj@wp.pl
drugi adres mailowy gdzie oszukała inną laskę - saranellsen@wp.pl

własnie pisałam do tej laski z forum bizz i okazało się, że ona nie kupowała na allegro ale też przez PM z forum
jednak ustaliłyśmy jej dane - tej sary:

Sara Nellsen
Lukas Bank
03 1940 1076 4532 8501 2000 0001


a anety:
Lukas Bank
03 1940 1076 4532 8501 2000 0001


znajomy??

no i to jest ta sama osoba !!!

otrzymałam od tej laski z bizza nr tel
do sary anety

wymyśle cos mądrego i zadzwonie
 
reklama
Do góry