reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co ja mam się ubrać?

reklama
Mam podobne odczucia w temacie ubierania się. Tylko z taką różnicą, że nie mogę się nigdy zdecydować na nic konkretnego. W sumie to znajdziemy wiele propozycji w większych i mniejszych sklepach. Może podpowiecie czym się kierować by wybrać coś bardziej casualowego? Lubie chociaż tez raz w tygodniu wybrać się gdzieś ze znajomymi, a cały czas zakładam to samo. Jeśli chodzi o bieliznę to wypatrzyłam już sobie body Gatta więc to połowa sukcesu :)
 
Ja ostatnio oglądam się tylko za sukienkami i co jakiś czas kupuję nową. Oczywiście potem też w nich chodzę, a nie kupuję tylko po to, żeby wisiały w szafie. Teraz jeszcze chcę kupić sobie kilka par krótkich spodni, co dla mnie jest zupełną nowością, bo do tej pory akceptowałam tylko długie spodnie, ale te upały nieco zmieniły moje podejście, a przy okazji też i garderobę :p
 
Sama muszę się pochwalić butami, które kupiłam sobie w zeszłym roku oraz które okazały się strzałem w 10 bo śmigałam w nich wiele miesięcy:


Tak tak dokładnie takie kalosze sobie sprawiłam. Kupiłam sobie je głównie na jesień bo przeprowadziłąm się na przedmieścia oraz nie miałam dobrze zrobionej drogi. Jednak okazało się, ze chodziłam w nich równiez i zima. Zima była deszczowa, nie było sniegu a w pluchę o wiele wygodniej chodziło mi się włąsnie w takich butach. Link do: Kalosze damskie – modne i wygodne obuwie na pochmurne dni - Portal kobieco-lifestylowy - jestemkobieca.pl

Kalosze-damskie-John-Dog-Black_9DEEF1_G.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry