reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co sie ubrac?

słuchajcie byłam u sąsiadki no i ma pomysła na tą kurtke jutro zobaczymy jak wyjdzie bo sie biezemy za to . No trzeba kupic jakieś winczacho za to wiem że bardzo lubi martinii może spijac litrami :-) Ja osobiscie nie lubie wole sangrie :-)
 
reklama
ja tez ostatnio mierzylam kurtki zimowe i mieszcze sie tylko w jedna bo jest bardzo luzna bo to taka sportowa a w moj plaszcz i 2ga kurtke sie nie mieszcze chyba bede musiala kupic sobie nowe. Madzka pochwal sie tym pomyslem na kurtke plissss:-):tak:
 
a ja wczoraj mierzyłam kurtek narciarską i kożuch.:-):-)
Na szczęście wszędzie mam jeszcze z 15 cm:tak::tak::tak: zapasu. mierzyłam na cienką bluzkę, ale przecież w największe mrozy nie będę wychodzić na długie spacery
 
Moje okrycia zimowe okazaly sie byc male. Ciekawe dlaczego??:-D Kupilam w Zarze cos jakby trencz tyle ze ocieplany. Szeroki pasek umiejscowiony pod biustem, daje duzo miejsca dla brzuszka. Z tylu znajduje sie kilka plis i dlatego duzo sie jeszcze moze zmiescic. A po ciazy tez bedzie super wygladac. A najwazniejsze ze do konca bede mogla sie zapiac.

Nie wiem dokladnie jak to w Polsce wyglada, ale moda tutaj (szczegolnie H&M, C&A, Zara itp) lansuja mode "ciazowa" - cala masa tunik, sweterkowych, rozciagliwych sukienek, modele ubran w ksztalcie litery A. A najwazniejsze ze te rzeczy sa czesto polowe tansze niz te specjalne dla kobiet w ciazy.:tak:
 
a ja jeszcze nie zaopatrzyłam sie w spodnie ciążowe:szok:, bo nie były mi potrzebne, ale teraz i brzuszek wyskoczył i cieplej dla dzidzi i po nerkach będzie z tym rozciągliwym pasem.:-):tak::tak:
Dlatego w następnym tygodniu wybieram się do wawy:tak::tak:
od razu zakupię nowy wypoczynek i może mebelki dla dzidzi b u mnie w mieście słaby wybór i wszystko juz takie oklepane. w stolicy na pewno coś nowego i trendi znajdę hihihihi
 
Ja mam na zimę buty swojej siostry: kozaki na płaskim wiązane z przodu ale z zamkiem z boku, więc jakby co będę sznurowaniem poszerzać cholewkę ale na codzień zapinać na zamek:tak:. Kurtkę też mam siostry (normalnie nosimy ten sam rozmiar ale fasony różne) i narazie się w nią mieszczę (w kurtkę, nie w siostrę;-) zobaczymy jak długo, bo swój płaszcz to mam taki dopasowany i lipa - juz bym nie wlazła a tu jeszcze ze 3 miesiące:rofl2:
 
kurcze! wy juz w plaszczach chodzicie a u mnie nadal lato i krotki rekaw
xx_szoking.gif

wyprubowalam sposob z gumka wokol guzika- super
xx_sorki.gif
, oraz pomysl z topem w pasie zamiast pasa ciazowego
xx_sorki.gif
- rewelacja. Nobla dla tego kto to wymyslil!!!!
 
reklama
Nanina, ja noszę 36 a czasem nawet 35, więc jak mi zmaleją, to będę kupować wyłącznie dziecięce buty ;-).
Zrobiłam wreszcie zdjęcie w swoim nowym ciążowym ubranku, które sama własnoręcznie (bo nie mam maszyny) uszyłam i z którego jestem bardzo dumna.:happy: Mam jeszcze ciemne spodnie, ale to innym razem.
 

Załączniki

  • 100_2265.JPG
    100_2265.JPG
    181,7 KB · Wyświetleń: 76
  • 100_2266.JPG
    100_2266.JPG
    174,7 KB · Wyświetleń: 80
Do góry