reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Dziewczyny !!!!!!!!!!!
Jestem po wycięciu cp laparaskopowo z jajowodem włącznie 19.05, krwawilam bardzo 24.05 przez 7, dni kolejne jakies delikatne plamienie... 28, 29.05 stosunek, 9,10,11.06 stosunek...
10.06 dużo sluzu plodnego kawa z mlekiem, 11.06 rozowy śluz, i jakis brazowy glutek.....
Zamowilam testy zeby zrobić 20.06, ale zle sie wczoraj czułam, pewnie wirus, ale to krecenie w jajniku podbrzuszu, pomyslalam a nasikam dla sportu, zrobilam jeden test i wyszedł odrazu taki. Dziewczyny, to ta beta jeszcze z poprzedniej ciąży? Mialam prawie 6 tys w dniu przyjęcia, piersi przestaly boleć w dniu krwawienia, ale ona we krwi i moczu sie pewnie utrzymala? Ile moze czasu spadać?
Trzymam kciuki żeby była jednak nowa 🤩
 
reklama
Czytalam, ze przy poronieniu moze spadac powoli, co do cp i spadku po wycieciu ciąży nie moge nic znaleźć o tym. Ale Ola twoje takie indywidualne zdanie, to beta po cp ? Nie? Nie byloby jeszcze szansy na taki test, biorąc pod uwagę nawet, gdyby sądząc po śluzie, owu byla 10.
mi spadała ponad 2 tyg. W dniu zabiegu mialam jakies 5-6 tys. Na początku szybko to leci ta końcówka troche wolniej. Na początku listopada mialam laparoskopie, pod koniec grudnia juz sie staraliśmy :). Dostaliśmy zielone światło bo wszystko sie ladnie goiło i mialam normalny okres jakos na przełomie listopada/ grudnia.
 
mi spadała ponad 2 tyg. W dniu zabiegu mialam jakies 5-6 tys. Na początku szybko to leci ta końcówka troche wolniej. Na początku listopada mialam laparoskopie, pod koniec grudnia juz sie staraliśmy :). Dostaliśmy zielone światło bo wszystko sie ladnie goiło i mialam normalny okres jakos na przełomie listopada/ grudnia.
Czyli u mnie 3 tyg po laparo moglo złapać bete z około 6 tys jakąś końcówkę. Dzieki za podpowiedzi 👍
 
mi spadała ponad 2 tyg. W dniu zabiegu mialam jakies 5-6 tys. Na początku szybko to leci ta końcówka troche wolniej. Na początku listopada mialam laparoskopie, pod koniec grudnia juz sie staraliśmy :). Dostaliśmy zielone światło bo wszystko sie ladnie goiło i mialam normalny okres jakos na przełomie listopada/ grudnia.
Mi po stracie ciąży w 19 tygodniu ciąży spadła <1,2 po 2 tygodniach od łyżeczkowania... Więc różnie to bywa 🙂
 
Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa i podobnie jak wy staram się o dzidziusia. Czy możecie powiedzieć mi, czy ten test oznacza ciążę? Od 2 dni strasznie mnie boli podbrzusze. Jestem jakieś 10 dni po owulacji.
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    584,1 KB · Wyświetleń: 107
  • 2.jpg
    2.jpg
    247,2 KB · Wyświetleń: 100
  • 3.jpg
    3.jpg
    608,2 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Do góry