reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W Którym Tyg USG Wykryje dziecko ??

Dołączył(a)
18 Styczeń 2013
Postów
5
Witam :)

Mam 22 i według obliczeń powinnam być w 3 tygodniu Ciąży. Okres powinnam dostać tydzień temu. Po paru dniach zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Dla pewności jeszcze jeden i wynik również dodatni. Wczoraj byłam u ginekologa i zrobił mi tylko usg. Po tym badaniu stwierdził że nic nie widzi więc nie jest w stanie potwierdzić mojej ciąży. Kazał mi przyjść po 2 tyg. Czy to możliwe że mimo pozytywnych testów i innym objawom mogę nie być w ciąży. Czy może jest za wcześnie żeby ginekolog cokolwiek wykrył??
 
reklama
Witaj, nie martw się, bo za wcześnie było, żeby USG coś wykryło, czekaj cierpliwie a za dwa tygodnie powinno być widać piękny pęcherzyk i być może zarodek :-) Powodzenia :happy:
 
Witaj, gin ma rację, jeszcze trochę za wcześnie, chociaż w ciąży pewnie jesteś skoro testy wyszły pozytywnie. Czekaj cierpliwie, za te dwa tygodnie już napewno będzie widać, może jeszcze nie serducho, ale zarodek pewnie już będzie. Powodzenia.:-) A ten trzeci tydzień to od Om, czy znasz dokładną datę zapłodnienia?
 
Ostatnia edycja:
A jeżeli nie możesz się doczekać,żeby już coś konkretnego wiedzieć to idź w poniedziałek i zrób badanie beta HCG z krwi - po południu będziesz wiedzieć na czym stoisz :)
 
ja bylam w 3 tygodniu to nic nie bylo widac lekarz powiedzial ze cos sie marszczy przygotowuje sie do zagniezdzenia czy jakos tak nie pamietam dokladnie bo to bylo w 1 ciazy:) teraz w 5 juz bylo :) i serduszko tez bilo
 
reklama
Wszystko było by Ok gdyby ginekolog nie wypytywał się o choroby itp. Dlatego też się wystraszyłam że mogę być chora a test pokazał błędny wynik.Szczególnie że naczytałam się różnych rzeczy.
Licząc od pierwszego dnia po ostatniej miesiączce to minęło dokładnie 30 dni.
Nie znam dokładnie daty zapłodnienia ponieważ z Narzeczonym staraliśmy się o dziecko- może nie jakoś specjalnie. Ale chcieliśmy tego, więc nie zabezpieczaliśmy się.
 
Do góry