reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko?

Truskawa - z Borynia jest super facecik juz :) Trzymam kciuki, żebyście mieli go jak najprędziej w domku. Jak juz będzie z Wami to potem wszystko pójdzie w tempie ekspresowym. Ja mam wrażenie, że w domku dzieciątka o wiele szybciej przybieraja na wadzei i dochodzą do siebie. Przynajmniej w przypadku moich niuniek tak było :), więc i tago wam życzę

asiakilim - trzymam kciuki, żeby maluszek jakl najdłużej mógł posiedzieć w brzuszku.

A my bylismy dziś na szczepieniu. zdecydowaliśmy sie jednak na płatne szczepionki skojarzone. Fakt, że wydatek niemały, ale przy najmniej jedno wkłucie i w sumie żadnych tam komplikacji typu marudzenie czy podwyższona temperatura. Poza tym moje Niuniu były bardzo grzeczne, bo popłakały tylko przy wkłuciu a potem to wcale :D No a jutro idziemy jeszcze skontrolowac uszy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wydaje mi sie że słyszą dobrze, ale zawsze jakis tam stresik jest.

A oto najświeższe fotki moich Niuniek:
18941.jpg


18939.jpg
 
reklama
u nas narazie bez zmian Martynia dzielnie łyka swoje lekarstwa i chyba czuje się ok tylko śpi coraz mniej maksymalnie pół godzinki po jedzeniu no i potem towarzystwa potrzebuje :laugh: i dobrze śmieje się co chwilkę a ja razem z nią :)
 
Witam
tydzień temu urodziłam córeczkę. Irenka wyszła na świat w 35 t.c. Jak na wcześniaczka była całkiem spora 2630 g i 51 cm. Apgar 8,9 i 10. Troszkę się niestety pospieszyła i z tego powodu nie może być z nami w domku. Ma zapalenie płuc i leży w szpitalu. Uczy się pić z butelki bo nie ma odruchu ssania i problemy z powodu cięzkiego oddechu, ale jest dzielna i idzie jej coraz lepiej. Mam nadzieję, że już niedługo będzie ciągnąć smoka i spróbujemy pić z piersi.
Gratuluję wszystkim szczęśliwym Mamusiom i trzymam kciuki za te, które tak jak ja czekają na swoje Niunie. Oby jak najszybciej wprowadziły się do własnych domków.
Pozdrawiam.
Magda
 
HEJ . WITAJ MADZIU W NASZYM GRONIE :) NO I OCZYWISCIE GORĄCO WITAMY IRENKĘ :).
PEWNIE NIEDŁUGO BĘDZIE W DOMKU ,TRZYMAMY KCIUKI.
Z DRUGIEJ STRONY SZKODA,ZE NASZE GRONO SIE POWIEKSZA , CZEMU DZIECIOM TAK BARDZO SIE SPIESZY NA TEN ŚWIAT :( ?
 
Witam!
Magdaa Irenka Na pewno niedługo wróci do domku:)
U nas niestety teraz walczymy o każdy dzień, które teraz wloką się niemiłosiernie długo od poniedziałku zacznie się 32 tydzień (ile bym dał teraz żeby Joasia wytrzymała do 35tc.)
wiem ,że Wasze pociechy są super i to dodaje mi wiary,że i u nas będzie wszystko ok.
Na dzień dzisiejszy niestety wyszły złe wyniki z wymazu, Zonka dostała antybiotyk ale jakoś tak dziwnie się czuje dostała go dożylnie i od razu nie wiadomo czemu "zwróciła".
Co radzicie na odleżyny czy spirytus kamforowy albo maść pomoże???
Bo bidulka bardz sie źle czuje a w dodatku w szpitalu nie palą  jest zimno.
pozdrawiam
Arek
 
asiukilim - ma nadzieje ze zona wytrzyma jeszcze troche. zyczylabym wam zebyscie dotrwali do konca. wspolczuje zonie co musi teraz przechodzic. ja tez bralam antybiotyk bo mialam jakis zakazenie wewnatrzmaciczne i tez po nim strasznuie wymiotowalam, mialam zawroty i chodzilam po scianach. musieli mi go odstawic.
mam nadzieje ze nie bedziecie musieli nalezec do grona wczesniakow
 
reklama
przepraszam, ze tak sie Wam wcinam w Wasz watek... ale...
O odlezynach wiem sporo (po ciezkiej corobie taty)... u nas najlepiej spisywal sie sudokrem i masaze (ale samej skoty... takie jakby szczypanie, rolowanie etc.)
Pozdrawiam
 
Do góry