reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Cześć dziewczyny, czy możecie zerknąć na moje wyniki ? Pierwszy raz robiłam hormony , badanie zrobione w 4 dc. Od kilku miesięcy bezskutecznie staramy się o 2 dziecko- stad te badania.
Widzę, że nikt Ci jeszcze nie odpisał. Specjalistką w tej kwestii nie jestem, ale wydaje mi się, że LH jest dość niskie. Ze względu też na relacje między LH a FSH sugerowałabym skonsultowanie tych wyników z lekarzem i ewentualną dalszą diagnostykę.
 
Widzę, że nikt Ci jeszcze nie odpisał. Specjalistką w tej kwestii nie jestem, ale wydaje mi się, że LH jest dość niskie. Ze względu też na relacje między LH a FSH sugerowałabym skonsultowanie tych wyników z lekarzem i ewentualną dalszą diagnostykę.
Dziękuje za odpowiedz ,mam nadzieje, ze da sie to jakoś ogarnąć 😒😒
 
Na pewno dużo się da ogarnąć, głowa do góry! Zrozumialam ze to Wasze drugie podejście, a czy z pierwszym dzieckiem było trudno? Pytam ze względu na Twoja smutna minę..
Niee, 1 ciąża w 1 cyklu starań i wszystko ok . W listopadzie 2021 ciaza w 2 cyklu starań puste jajo płodowe , co może by tłumaczyło te wyniki. Od sierpnia 2022 próby o drugie dziecko bez efektów …
 
Niee, 1 ciąża w 1 cyklu starań i wszystko ok . W listopadzie 2021 ciaza w 2 cyklu starań puste jajo płodowe , co może by tłumaczyło te wyniki. Od sierpnia 2022 próby o drugie dziecko bez efektów …
Ale to może znaczyć, ze u Was w ogóle zapłodnienie i zagnieżdżenie nie jest problemem, a to juz jest przecież super! Może potrzeba się przyjrzeć pierwszej fazie i tam coś ‚pogrzebać’? Stymulacja? Ja jestem zieleniakiem w tym temacie, ale tutaj jest milion ekspertek:) No i najważniejsze to znaleźć lekarza, który Cię nie zignoruje i podejdzie na serio do tematu.
 
Ale to może znaczyć, ze u Was w ogóle zapłodnienie i zagnieżdżenie nie jest problemem, a to juz jest przecież super! Może potrzeba się przyjrzeć pierwszej fazie i tam coś ‚pogrzebać’? Stymulacja? Ja jestem zieleniakiem w tym temacie, ale tutaj jest milion ekspertek:) No i najważniejsze to znaleźć lekarza, który Cię nie zignoruje i podejdzie na serio do tematu.
Dzieki za dobre słowo 🌸🌸🌸
 
Dziewczyny a o co chodzi z tym wątkiem? :D ja myślałam,że już witam się z gąska i będę robić test a tu 3 dzień okresu dziś :/ 🙈 będę obserwować ten wątek, jakoś w okolicach 10-9 kwiecień (akurat moje urodziny) powinna wypaść owu. Zobaczymy czy tym razem coś się wydarzy czy znowu 26 przyjdzie @
 
reklama
@olka11135 dziękuję za wpisanie.
Przyznam Wam się, ze trudno mi było się przemoc żeby tutaj pisać i najczęściej tylko wylewałam smutki w wątku inseminacyjnym. Teraz widzę, ile z Was już walczy długo i nie dość, ze podnosicie się po porażkach to jeszcze potraficie pomoc innym. Raczej nie mam z kim pogadać na żywca bo cała rodzina i znajomi albo nad wyraz płodni albo bezdzietni z wyboru. To tak tylko na marginesie;)
Moja przyjaciółka nie ma nawet partnera, więc tez mi głupio do niej narzekać. Ja akurat nie miałam jakichś ogromnych problemów z zajściem w ciążę, ale poroniłam, a na imprezach rodzinnych same pytania, kiedy powiększymy rodzinę... U mojego męża w rodzinie jest dużo małych dzieci i mam wrażenie, że każdy przyjmuje, że jedynym problemem jest podjęcie decyzji :p
 
Do góry