reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Dzięki za odp. powtórzę na pewno tylko te 3 dni to wieczność. Ja raczej cierpliwa jestem ale po 5 miesiacach rozczarowań chcialabym wiedzieć już jak zapewne każda z nas ;).
 
reklama
Dzięki za odp. powtórzę na pewno tylko te 3 dni to wieczność. Ja raczej cierpliwa jestem ale po 5 miesiacach rozczarowań chcialabym wiedzieć już jak zapewne każda z nas ;).

To najlepiej pójdź zrób badanie z krwi , w każdym szpitalu odpłatnie możesz zrobić i po godzinie będziesz wiedzieć
 
Nie jestem w Polsce i na ten moment niestety nie mam możliwości. Nie nakręcam się więcej na ten moment mam wszystkie objawy przed okresowe tak wiec zapewne następny cykl starań przede mną.
 
Witam jestem, Ania, jestem mama Natalki 8 i Laury 6 lat. Staramy sie z mężem o synka ale cos ciezko idzie bo juz rok :) Jestesmy oboje po badaniach i wszystko jest ok wiec nie trace nadzieji, moze kiedys sie uda, testuje 15.12, czyli za 6 dni- objawow brak :)
 
Andzia369 Napisz jak zatestujesz ja robie jutro test chyba że wcześniej @ przyjdzie. Ja mam objawy typowe jak na okres plus ból brzucha i jajnikow od tygodnia czyli u mnie norma ale Pierwszy raz miałam kilka dni przed @ śluz z krwia. W sumie nie ma reguły jak czytałam inne fora to kazda z nas ma inaczej jedne nie maja zadnych objawów inne tak jak ja no cóż Zobaczymy 1 dzień przed i teraz na luzie do tego podchodzę wcześniej trochę ześwirowałam ale jakoś się ogarnęłam :rofl: w pierwszej ciąży po za spóźnieniem okresu i z miseczki B zrobiło mi się C to nie miałam innych objawów.
 
reklama
Hej. My zaczęliśmy starania zaraz po ślubie ale miałam coś słaby śluz więc nie wiem czy z tego stresu miałam owulacje w tym cyklu. Jutro ma być okres i już boli mnie brzuch także raczej nic z tego. Ale jak nie dostane to też może zatestuje :)
 
Do góry