ratatuj
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 16 Sierpień 2025
- Postów
- 183
Jak kiedyś sie pokłócę ze swoim to mi go pożyczysz?Ja miałam Liska z home and you ale jak się podnosiło kubek to spiczaste uszka wchodziły w oczy pijącego hahaha więc stał jako ozdobny


Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
Jak kiedyś sie pokłócę ze swoim to mi go pożyczysz?Ja miałam Liska z home and you ale jak się podnosiło kubek to spiczaste uszka wchodziły w oczy pijącego hahaha więc stał jako ozdobny
Ja niestety widzę ze pierwszy raz w życiu bede miala tak krotki cykl. Nie wiem co sie odjaniepwalilo. Zmotywujcie mnie żebym sie jutro umówiła do ginekologazatestowac zatestuje, bo słów na wiatr nie rzucam, nawet wrzucę zdjecie
![]()
Ja też, ustawiłam sobie zdjęcie mojej obecnej wagi na tapetę na telefonie i jak narazie skutecznie mnie odstrasza od podjadaniaLaysy ser z żurawiną? Boze, ja dietę zaczelam![]()
O taak, błagamJutro Cię przyciśniemy a jak to nie pomoże to pierdykniemy laczkiem!![]()
Hahah, o takim sposobie jeszcze nie słyszałamJa też, ustawiłam sobie zdjęcie mojej obecnej wagi na tapetę na telefonie i jak narazie skutecznie mnie odstrasza od podjadania![]()
Ja też, ustawiłam sobie zdjęcie mojej obecnej wagi na tapetę na telefonie i jak narazie skutecznie mnie odstrasza od podjadania![]()
I weź tu komus pozniej daj skorzystać z telefonuJakie to genialne w swojej prostocie, kurła![]()
Wczoraj któraś pisala o kuchennych rewolucjach, az opłaciłam sobie znowu Playera. Zapomniałam jakie kuchenne rewolucje sa kozackie. Dziękuję.![]()