reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestem po badaniu. Niestety- nic dobrego nie wykazało. Wada serca potwierdzona- 1 komora nie pracuje, problem z nerkami, w główce też nie ok. Za wszystkie "dobre słowa juz dziekuje.
Trzymaj się! Mam nadzieję, że odnajdziesz się w tej sytuacji i psychicznie dasz radę!
 
reklama
na razie amniopunkcja z oceną macierzy i kariotypu aby wiedzieć co jej jest, jaka to wada genetyczna. Oprocz tego- wada serca bardzo powazna wiec zbyt dobrze nie rokuje.
 
na razie amniopunkcja z oceną macierzy i kariotypu aby wiedzieć co jej jest, jaka to wada genetyczna. Oprocz tego- wada serca bardzo powazna wiec zbyt dobrze nie rokuje.
Z tego, co pisałaś, to niewiele masz wsparcia z otoczenia. Gdybyś potrzebowała wsparcia, takiego, które finansowo cię nie obciąży, a pomoże ci w tym trudnym okresie, nawet dotrwać do końca diagnozy, ciąży, czy każdej innej decyzji jaką być może przyjdzie ci podjąć to polecam poszukać jej w ośrodku interwencji kryzysowej. Pisałaś, że mała miejscowość i wszyscy o wszystkim wiedzą... Może chociaż telefon do takiego miejsca, czy poszukać placówki w większym mieście. Tak by choć odrobinę anonimowości ci zapewnić. Zawsze też możesz poprosić lekarza, który przeprowadza diagnostykę o wsparcie psychologiczne. Oni często mają namiary na osoby zajmujące się tematem. Polecam gorąco. To nie wstyd, ani nie hańba. To niezwykła odwaga. Wiem, że w takich momentach brak słów pocieszających. Przytulam wirtualnie. Pamiętaj, że zawsze możesz tu dalej pisać. To bywa jak terapia. Czasem obcym łatwiej powiedzieć co leży na serduchu, czy choćby wykrzyczeć swój ból. Masz do wszystkich emocji i uczuć prawo [emoji3590]
 
na razie amniopunkcja z oceną macierzy i kariotypu aby wiedzieć co jej jest, jaka to wada genetyczna. Oprocz tego- wada serca bardzo powazna wiec zbyt dobrze nie rokuje.
Lekarz przekonal was do amniopunkcji i slusznie, bedzie wiadomo Z czym doczynienia... Widzisz, kazde badanie wywraca wam zycie do gory nogami... Bardzo mi przykro , ze musicie przechodzic przez to wszystko 😔 nawet sobie nie wyobrazam Jak to boli...
 
Nie napisałam ze dla mnie jest tylko ze w okol są takie opinie.
Powinnaś , robić to ,co Ty uważasz za słuszne, a nie przejmować się opinią innych ludzi. Ludzie zawsze gadali, gadają i gadać będą. Po porodzie jak zobaczysz Małą możesz mieć różne uczucia i różne myśli: strach, niechęć do niej, nie poczujesz nic , albo nagle okazać się może , że będzie ona dla Ciebie całym światem, różnie jest.

Pamiętaj, rób to co uważasz za słuszne. Pozostaje trzymać kciuki , że wszystko się w miarę ułoży .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry