reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga dziecka w 26 tygodniu

latte art

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Część Mam pytanie do mam które, były albo są w ciąży, jaką była waga waszego dzidziusia w 26 Tc. Lekarz na ostatnim badaniu stwierdził że nasz synek ma 730g. Powiedział nawet że jest o tydzien starszy, ale jak teraz czytam wszystkie informacje na stronach to podają ze dziecko powinno mieć już około 900g. Czy któraś z was miała podobnie? Jest to duże odstępstwo od normy?

reklama

sawcia92

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Część Mam pytanie do mam które, były albo są w ciąży, jaką była waga waszego dzidziusia w 26 Tc. Lekarz na ostatnim badaniu stwierdził że nasz synek ma 730g. Powiedział nawet że jest o tydzien starszy, ale jak teraz czytam wszystkie informacje na stronach to podają ze dziecko powinno mieć już około 900g. Czy któraś z was miała podobnie? Jest to duże odstępstwo od normy?
Jesteś w skończonym 26 czy w zaczętym? Jeżeli w skończonym to twoje dziecko w 50 centylu czyli typowy średniak :) a jak w skończonym to jest najzwyczajniej w świecie drobne ale może później nadrobi :)

latte art

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Aktualnie jestem w 26t2 dni a badanie wykonywane było dokładnie w 26tc 0 dni
Jesteś w skończonym 26 czy w zaczętym? Jeżeli w skończonym to twoje dziecko w 50 centylu czyli typowy średniak :) a jak w skończonym to jest najzwyczajniej w świecie drobne ale może później nadrobi :)

latte art

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam nadzieję że wszystko jest dobrze, bardzo chaotyczna była ta wizyta, tak samo jak usg. Nie dostałam nawet wydruku więc nie znam wymiarów poza podana waga

latte art

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale może ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia w tym temacie. Kolejna wizytę mam 30.04 i strasznie mnie to zastanawia

Zapłakana96

Rozwiązania
0
Ale może ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia w tym temacie. Kolejna wizytę mam 30.04 i strasznie mnie to zastanawia
Każde dziecko rozwija się w swoim tempie dlatego tylko na początku ciąży po wymiarach dziecka ustala się datę porodu wg USG a później już się na to tak nie patrzy bo każde inaczej rośnie 😁 dlatego np jak urodziłam synka w 41 TC miał 3300 a dziewczyna na sali identycznie w tym samym dniu ciąży urodziła synka 2900 i dzieci zdrowe po prostu też genetycznie zależy czy dziecko jest drobne czy kawał człowieka😁 nie martw się jakby było coś nie tak lekarz by ci powiedział😁

Malinkaa123

Rozwiązania
0
Pamiętam że mój synuś na usg w 21-22 tygodniu miał ok 450g :)

reklama

k.karolina

Rozwiązania
0
Sprawdziłam przed chwilą. Córka w 26+0 równe 693gramy. Urodzona w 38+2 z wagą 3200:) zdrowa i ma się nadal dobrze:)
Druga córka w tym czasie 810, urodzona 39+2 z wagą 3450. Więc wagi bardzo podobne patrząc, że tydzień różnicy.

Pamiętaj też, że USG nie raz się myli. Dzidziuś się rusza lekarz może źle coś zmierzyć. Za tydzień, dwa znowu badanie i wtedy wyjdzie np. że dzidzia dużo więcej przybrała.
Zawsze jak coś cię niepokoi skonsultuj z lekarzem, szkoda stresu w takim pięknym etapie oczekiwań na synka :)

Najlepszego dla Was 😘

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Waga dziecka w 26 tygodniu Potrzebuję porady 7
kluseczka89 Waga dziecka w 26/27 tygodniu ciaży Potrzebuję porady 23
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
MiliMay Cukrzyca ciążowa, a waga dziecka Ciąża, poród, połóg 15
A Waga dziecka w 33 tc? Potrzebuję porady 6
Fanka Kadry Małe łożysko w ciąży, mała waga dziecka Ciąża, poród, połóg 19
Sylownka Waga dziecka ponad 4kg w 35tc ? Ciąża, poród, połóg 10
A Waga dziecka 8 msc! Potrzebuję porady 11
M Waga dziecka Potrzebuję porady 11
M Waga dziecka Potrzebuję porady 39
M KP a waga dziecka plus przepuklina Potrzebuję porady 5
Lukrecja_85 Waga dziecka - przekarmienie? Żywienie 17
U waga dziecka w ciazy - zakresy Dzieci urodzone w lutym 2012 1
S Waga 6-cio miesięcznego dziecka. Niemowlaki 15
eddi29 niska waga - jak zwięszyc kalorycznośc posiłków u 10m dziecka Żywienie 4
karolcia20 waga miesiecznego dziecka Zdrowie 13
E Waga dziecka w poszczególnych tygodniach ciąży Ciąża, poród, połóg 14
G Waga dziecka Roczniaki i dwulatki 168
Mama4Facetów Waga wcześniaków. Wcześniaki 11
K Waga niemowlaka Potrzebuję porady 9
K Waga w ciąży Ciąża, poród, połóg 4
Duomami Waga bliźniąt w ciąży Mamusie bliźniat, trojaczków i... 3
D Za duża waga u niemowlaka kp Niemowlaki 12
E Waga „przed” i „w trakcie” ciąży Potrzebuję porady 4
A Waga niemowlaka Potrzebuję porady 12
Sylwica88 20 tydzień prenatalne, waga 311g BB położna radzi mamom 8
S WAGA PŁODU 24TC Potrzebuję porady 4
C Waga po 2 ciąży Potrzebuję porady 5
boska.ka Waga w ciąży Lutowe mamusie 2020 priv 39
Feline88 Cukrzyca a waga przyszłej mamy Ciąża, poród, połóg 13
zuzia.s Waga w 38 tc Potrzebuję porady 5
P Waga Listopadowe mamy 2019 17
A Duza waga a ciaza Ciąża, poród, połóg 8
C Wzrost i waga Roczniaki i dwulatki 4
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
C Waga w ciąży w 16 tygodniu Potrzebuję porady 11
Kate2106 Karmienie piersią i waga Potrzebuję porady 3
Mamaax3 Nasza waga Lutowe mamy 2019 21
karolina21325 Waga płodu Ciąża, poród, połóg 19
M Waga w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
E Waga dzieck w 33 tygodniu ciazy. Ciąża, poród, połóg 12
agata194 Waga ciagle na minusie Potrzebuję porady 11
Natalka00723 Waga niemowlaka Potrzebuję porady 34
M Waga maluszka w 34 tyg ciąży. Ciąża, poród, połóg 13
Asteraki Pomoc w przybieraniu na wadze Wcześniaki 5
Mamowycukierek Ciąża a waga Ciąża, poród, połóg 12
P Moja waga a brak ciąży? Staramy się 9