reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
Spore te nasze brzdące, chyba skala jest niedostosowana do dzisiejszych możliwości dzieci :-)
Fajne byłby zdjęcie wszystkich tłuścioszków jednocześnie :-)
 
Wiecie co, ja zeby zwazy malego to najpierw sama wchodze na wage (taka domowa) i zaraz wchodze z nim odejmuje i wiem ile wazy maly, to chyba najszybszy sposob, zeby tak latwo bylo tez go zmierzyc... ;-)
 
reklama
Do góry