reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Ika to Marcelek malutki był...43cm to kruszynka:tak:a popatrz jaki teraz sliczny chłopak i taki duzy:tak:A głupimi babami nie trzeba sie przejmowac;-)
 
reklama
My bylismy dzis na bilansie i...

wzrost 89, na moje oko to 90 cm... 75 centyl
waga 12,4 kg, 25 centyl...

i byłoby wszystko ok, tylko, ze dostaliśmy dwa skierowania do poradni:
jedną do endokrynologa, bo Kubie "chowają" się jajeczka do środka (podobno to nic powaznego i mam byc spokojna, ale trzeba miec to pod kontrolą, bo to jest juz ten wiek, ze powinny byc w woreczku mosznowym już na stałe... )
a druga do poradni rehabilitacyjnej, bo Kuba ma koślawe kolanka...

w sumie to nie byłam zaskoczona, bo widziałąm i te jajeczka i te kolana, ale jakoś tak mi smutno...

także u mnie nie wesoło :-(
 
Elis spokojnie wszystko będzie dobrze,a lepiej,ze już teraz Ci dali do poradni niż by mieli czekać:tak:. Trzymam kciuki.
 
Elis - lepiej iść niż potem płakać. Będzie dobrze! Gosia też w związku z koślawymi kolankami musi iść do ortopedy. Wizytę mamy umówioną w przyszły poniedziałek. Po ostatniej chorobie ma też problem taki, że gorzej słyszy więc czeka nas wizyta u laryngologa.
Gosia znów podrosła i mierzy już 94 cm :-D
 
Elisku spokojnie, nie dnerwuj sie za wczasu ... wszystko bedzie dobrze :tak: ... ja w to wierze, i Ty również w to wierz :happy2:

Dawidek wg miarki i wagi zlobkowej mierzy 87,5 cm i wazy 13 kg :tak: ... u lekarza sie kurczy :sorry:;-) ... a w domu ciuszki na 92 sa na styk :-)
i bądz tu madrym :-D;-)
 
Elis...lepiej wszystko sprawdzić i być spokojną niż później pluć sobie w brode że się czegoś nie dopilnowało...wierzę że będzie OK :tak::tak::tak:
 
Kochane jestescie... ja wiem, że lepiej teraz iść... juz mamy umówione wizyty (w lutym)... tylko wiecie, ja to już wszytsko wcześniej zauważyłam i jak mówiłam lekarzowi tak przy okazji innej wizyty, to zawsze mówią, że jest mały, że to normalne, że ma jeszcze czas... ble, ble, ble... Wiem, że bedzie dobrze bo innej opcji nie ma!!!;-)
Blu bedę Ci wdzięczna, jeśli po Waszej wizycie napiszesz mi jak to u wygladało i jakie zalecenia...
Buziaki
 
Mój synek ja byliśmy na bilansie dwulatków w pażdzierniku też ważył 12,5 kg pzy wzroście 90 cm, doktorka stwierdziła ze mógłby ważyć więcej ale jest drobnych kości i niezbyt widocznie wysokieo wzrostu jak rodzice, i to normalne.:-)do łakomczuchów mi tez nie należy
 
reklama
Hej! ja dzis wazylam mojego Kube i wyszlo, ze wazy 13 kg... Szczerze - troche mnie to zmartwilo, wydaje mi sie ze wazy za malo. Jest dosc wysoki, nosi ubranka na 96 cm. sama nie wiem, widze, ze w tym watku nowych danych brak:confused: W kazdym badz razie wkurza mnie bo zdarzy sie, ze KTOS zwykle NIEZNAJOMY mowi, ze taka chudzinka ten moj syneczek:wściekła/y:
 
Do góry