reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

owca - nono - przy takim wzroście i wadze, to Wiktorek jest szczuplutkim dzieciaczkiem. Moja to Pyza na całego - przypuszczam,że przekroczyła już 10 kg:cool2::-D no ale mierzy juz z 76 cm (wg mojej miary, w przychodni pewnie znowu się zdziwię:eek:)
 
reklama
owco - wg mnie Wiktorek jest szczuplusi:tak:;-).
A ja jednak się zdziwiłam w przychodni, ale nie do wagi - tylko wzrostu. Parametry z dzisiejszego dzionka:
waga - 10,350 kg
wzrost - ok. 78 cm (mierzona na prędce przez pielęgniarkę)
 
aga k-m- to ładna Kruszynka z twojej córeczki:rofl2:

Mój waży: 7600
Mierzy około 74cm, w sumie to sama go mierze, bo u lekarza nie chcą, dla nich ważne że wygląda na zdrowego:sorry2:

 
owco - wg mnie Wiktorek jest szczuplusi:tak:;-).
A ja jednak się zdziwiłam w przychodni, ale nie do wagi - tylko wzrostu. Parametry z dzisiejszego dzionka:
waga - 10,350 kg
wzrost - ok. 78 cm (mierzona na prędce przez pielęgniarkę)
Ożesz! Kurde Bele! To masz kruszynke.... Z tym, ze idzie tez w gore. Gratulacje, za ladne przybieranie. :tak::-D To dopiero bym miala kluseczke do trzymania podczas chrztu.

Jula na dzien 26.10, majac 4msc, 3 tyg. wazyla 8kg. Ile mierzy nie wiem, bo w mojej przychodni nie mierza!:dry: GUPKI!:-p Jak ja tak sama mierzylam to ma cos kolo 70cm.
 
dziewczyny jak same mierzycie dzieci ? kladziecie na plasko i przykladacie centymetr od glowki do stopek czy czesciow najpierw od srodka glowki do klatki piersiowej,do nozek i dopiero wtedy do stopek u nas tez nie mierza a nie wiem jak to zrobic :-)
 
reklama
Do góry