reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH LISTOPADOWYCH DZIECIACZKÓW

Aldix przeczytałam cały wasz wątek i muszę stwierdzić, że dzielne dziewczyny jesteście. Patrząc na to co już przeszłyście chylę czoła i podziwiam Cię za miłość, cierpliwość, troskę i niegasnącą nadzieję. Przyglądając się Twojej historii pomyślałam, że grzeszę narzekając, że moje dziecko marudzi, nie chce jeść, że się znów niewyspałam itp. Czym są takie problemy wobec problemów mam takich jak Ty. POZDRAWIAM i ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA!!! :D
 
reklama
Naprawdę wyrazy głębokiego podziwu dla Basi z Mamusią, a co do wagi...

elusia79 pisze:
Kamilek waży 7900g i długi na 78  i przez ostatni miesiąc przybrał 300g

Wydaje mi się, że Kamilek to świetna para dla Małgosi, która dziś właśnie została zważona i osiągnęła magiczną granicę 7kg...

 
OOO no to Julcia ma tyle wspólnego z Kamilkiem... No no... ;) Ząbki w tym samym czasie,waga identyczna.. 10,5 i wzrost 73 ( pomiar dzisiejszy)...
 
hej,no fakt trzeba by bylo ich ze soba zapoznac,mysle ze na pewno spodobala by mu sie ta mala panienka.chcialam mu zmierzyc wzrost ale spi teraz wychodzi mi miedzy 72 a 75cm :)
 
reklama
Adaś śmignął w górę i obecnie ubranka na 92 robią się już przyciasnawe. Co do wagi to może w przyszłym tygodniu sprawdzimy bo zdaję się bedziemy musieli wybrac się do pediatry. Ale o tym w wątku o problemach...
 
Do góry