reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

WAGA naszych Słoneczek

ANIK78

Marzec 2006 i Luty 2009
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
1 817
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Dziewczyny piszcie ile ważą Wasze maluszki + tydzień.

Mój Kystianek waży dzisiaj (1 miesiąc 17dni) 4.600 i nie wiem czy to nie za mało, bo przytył mi tylko 1.200 przez 6 tygodni.
 
reklama
Bartuś 7 tygodni - 5 kg (+1700)
Piotruś - 2 latka -15,5 kg  ::)

Aniu, wydaje mi się że to norma, bo maluszek powineien "tyć" ok 200 gr na tydzień
 
Dziś ważyliśmy się przychodni: 5440g (9 tygodni i 3 dni) A więc przez ostatnie trzy tygodnie przybierał ok. 240 g na tydzień, to sporo ;)
 
reklama
Do góry