reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

igorek przy porodzie wazył : 3,120 , przy wypisie ze szpitala : 2,950 , a teraz po miesiacu i 5 dniach wazy 4,600
 
reklama
Dorotka w chwili urodzenia ważyła - 3260g
na drugi dzień - 2950g
a w momencie wypisu (14-04) - 2970g

a teraz to nie wiem
 
Agata przy urodzeniu ważyła 2480g
przy wypisie ze szpitala: 2660g
gdy miała 2 tyg. i 3 dni: 3320g

ważyliśmy ją na kuchennej wadze elektronicznej ;D potem zważyliśmy ciuszki i pampersa, więc waga jest jak najbardziej wiarygodna ;D
 
Nasz Maksiu z dnia na dzien robi sie coraz bardziej okraglutki :)]

waga urodzeniowa: 3850
przy wyjsciu ze szpitala: 3780
po 5 tygodniach: 4900

jutro szczepienie wiec sie znowu zwarzymy
 
U nas male uaktualnienie:

Waga urodzeniowa 2800
Wyjscie ze szpitala 2600
1 tydzien 2750
2 tydz zycia 3200

Wczoraj -2 miesiace (bez 2 dni) 4600
Patrys byl tez wczoraj mierzony i ma teraz 53cm.
 
dziś się ważyliśmy - przekroczyliśmy barierę dźwięku ;D - Piotrek waży 4080g (2m-ce i 2dni). WRESZCIEE 4 KG PRZEKROCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no to super kaśka!!!

ja dziś wyprałam ZA MAŁE ŚPIOCHY rozmiaru 56 :) Karola rośnie, położna powiedziała, że to widzi... :)
 
suszi to niezle!
moj Maks (dzis dokladnie 7 tygodni) wazy 5kg i zastanawialam sie czy nie za duzo :laugh:
jego siostra wazyla 5800 w czwartm miesiacu
ale nie byla taka do jedzenia jak brat to fakt,
wyglada na to ze faceci maja inne podejscie do cycka :laugh:
 
reklama
kAMIL waga urodzeniowa 3400 przy wyjściu ze szpitala 3260g. 4 tygodnie i 3 dni waga 3770g i kazali mi go dokarmiać. na dzień dzisiejszy tj. 5 tygodni i 1 dzień 3900g.
 
Do góry