reklama

Pierwsza ZIMA naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kaśka76, 17 Październik 2006.

1. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

pomyślałam żeby osobno zrobić wątek o ubiorach zimowych, sankach i innych cudach.:-)

2. anian

anian Fanka BB :)

Coś tam z tytułem nie do końca prawdziwie. Pamiętam, że jak wychodziłyśmy ze szpitala to śnieg leżał...:-)

3. reklama
  4. KingaP

KingaP Gość

:-):-):-)
    tak tak aniu, ja na porodówce jak zobaczyłam, że pada śnieg, poprosiłam lekarza, żeby wstrzymał akcje, bo to mialo byc wiosenne dziecko :tak::tak::tak:

a poważnie: Kaśka, super pomysł :)

5. anian

Czepiając się pór roku, Patucha jest zimowym malcem...
    :cool2: :cool2: :cool2:

6. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

no tak sporo mamy zimowych brzdąców, ale to w sumie taka pierwsza poważna zima będzie - sankowa, może pierwsze kroczki w śniegu, pierwszy bałwan, zjazd z rodzicami na dupoślizgach :szok: .:cool2:

7. KingaP

KingaP Gość

:baffled::baffled::baffled: Nie czepiaj się. chociaż jak widze jej suwaczek, to muszę przestawić myslenie, ze urodziła sie w marcu, a nie w grudniu :szok:

8. KingaP

KingaP Gość

Wy, tam na "dole" Polski macie na to większe szanse :-:)-:)-(

9. Emcia

Emcia Marcowa Mama '06

Ale szkoda, ze tu nie ma sniegu... Strasznie tesknie za prawdziwa zima:-:)-:)-( Tak bym chciala ulepic z Ella balwana, albo pojezdzic na sankach!! A tu tylko deszcz i wiatr co to za zima:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

10. reklama
  11. anian

Co do ubiorów zimowych to przymierzam się kupić Młodej jakiś kombinezon,ale...
    1. Nie wiem jaki rozmiar, żeby jej starczył na całą zimę:no: . W sumie teraz jeden ma (zdobyczny) i jest dobry choć na metce napisano, że na 12M
    2. Ceny mnie zabijają
    3. Kolorki są tendencyjne...

Ale mam nadzieję, że kupię taki jaki chcę.:happy:

Kinguś, już nie będę się czepiać:-)

A co do śniegu...to liczę na niego, żeby się móc w końcu wybawić śniegiem...teraz już będę moigła szaleć na całego;-)

12. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

Ja nie wyobrażam sobie Kuby w kombinezonie on chyba nerwicy dostanie . Teraz jak zakładam mu kurtkę to jest płacz ryk i siedzi sztywny nawet się nie ruszy - taki obrażalski z niego typ.

Poleć forum