reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

kaśka moja córciajest o 50 gram lżejsza niż twoja krruszynka...no,ale Jagoda jest trochę młodsza...
 
reklama
Kaśka- nie martw się na zapas.
Nie porównuj dzidziola z innymi, tylko z nim samym.
Jeśli przybiera na wadze - to jest powód do radości! :D
 
Mokkate: cieszę się, tylko mi szkoda że zaczął w miarę przybierać dopiero jak zaczął sztuczne jeśc. mam nadziję , że się w końcu "rozbuja" w przybieraniu. a w razie co dam ogłoszenie " oddam na podtuczenie za dopłatą" ;D
 
To i my się przyłączymy do wagowej statystyki :)
waga urodzeniowa: 3750g
waga przy wypisie ze szpitala: 3620g
waga po 2 tyg.: 4055g
waga po 4 tyg.: 4970g
waga po 6 tyg.: 5490g
 
A ja jestem przeszczęśliwa. Tak się bałam o wagę Patrycji, a okazało się że chyba niepotrzebnie. Oto schemat wagi mojej córci:
urodzenie: 3500g
wyjście ze szpitala (3 dzień): 3330g
2 tygodnie i 4 dni: 3750g
1 miesiąc i 13 dni: 4660g
 
Emilka po urodzeniu wzyła 3350
waga po spadku mam wpisane 30700 ale domyślam sie ze chodzilo o 3070 przez ten spadek wagi miała kropluwe :(
a na szczepieniu 4 kwietnia ważyła 4300
tearz nie mam pojęcia idziemy na kolejne szczepienie 16maja sie okarze ile sie przytyło malutkiej ;D
 
reklama
no i proszę mój wczoraj ważony przed szczepieniem i 6205g od zeszłego tygodnia przybrał 405 g bnieźle dokładnie 405 g przybrał w 6 dni ;D
 
Do góry