reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

osinko Selinka ma ok 72 cm na stojaco a nosi body 80-86 :confused: :confused: dziwne te rozmiary ;-)

Selinka ok miesiac temu wazyla 9600 wiec mysle ze teraz ma ok 10 kg , maly lazik caly dzien sie rusza :tak:
 
reklama
Ja Igi nie ważyłam od października ale dzisiaj rano jak leżąc w łóżku sprobowałam ją sobie położyć na brzuch i podniosłam do góry to... stwierdziłam że przytyła chyba ze 2 kilo!!! zawsze była chudzina a teraz ...klocek mały się robi;-)

a czy Wy robicie swoim dzieciaczkom badania krwi???? iga jeszcze od urodzenia nie miała robionej morfologii, nie wiem czy moja pediatra oszczędza na nas , czy po prostu robi się tylko wtedy gdy jest taka potrzeba????
 
Kasianka zawsze mozesz zrobic palatnie. Nam zalecono morfologie bo lekarka stwierdzila ze cos bladziutki jest no i sie okazlo ze anemia. Dzieki Bogu wyniki teraz są zadowalające.
Wczoraj mierzylam mojego szkraba. Wyszlo 80,5 cm ale wiem ze to nie jest za bardzo miarodajne. A na wadze lazienkowej wychodzi prawie 13 kg . Tyle ze on jest grubej kosci bo tak juz nie jest takim strasznym pulpetem jak kiedys no i poszedl w gore.
 
Aqua- wydaje mi się, że ona będzie po prostu drobna. Ja jestem drobna i mój mąż co prawda wysoki, ale chudzina, więc Kinga raczej będzie po prostu filigranowa.

Pewno, że będzie drobna! To się dziedziczy.:-)
I Twoja Kingusia i moja Martynka taką mają urodę :tak:
 
Ja wczoraj bylam w przechodni z Majka na kontrole- mierzy 73cm i wazy 9300.Troche ponizej normy,ale pani doktor powiedziala ze wyglada bardzo ladnie i ze wszystko jest o.k.Ja osobiscie mysle tak samo :-) :-) :-)
 
Patryk na roczek wazy niecale 10kg (9,950) i mierzy 78 cm.

Dostalismy zlecenia na badanie krwi, ale nie na zwykla morfologie tylko na jakies badani zawartosci olowiu we krwi:szok: , maz mi mowil ze to przez to ze dzieci czesto skrobia sciany i zjadaja farbe a ta zwiera olow. Ponoc to u usa sie czesto zdarza i stad takie badanie. Ja tam nie zwuwazylam zeby Patryk lizal sciany.
 
Ja wczoraj bylam w przechodni z Majka na kontrole- mierzy 73cm i wazy 9300.Troche ponizej normy,ale pani doktor powiedziala ze wyglada bardzo ladnie i ze wszystko jest o.k.Ja osobiscie mysle tak samo :-) :-) :-)


Benita! 9300g to poniżej normy!!!:szok: ???? To co ja mam powiedzieć o niecałych 8000g:-( :-( :-( ???
Co do morfologi, to ja robiłam ostatnio Kindze, właśnie z powodu wagi, ale wszystko wyszło ok.
 
A nasz Maks tłuscioszek jak niewiem co, ostatnio warzył 10, 5kg
ale mysle, ze jak zacznie chodzic to zeszczupleje troche:-)
 
Dziewuszki a ja mam pytanie robicie badanie krwi maluchom i jakw przypadku takich szkrabów to wyglada...bo my teraz mamy skierowanie na badanie krwi i nie wiemy jak to jest?:tak: :tak: :tak:
 
reklama
U nas krew była pobierana normalnie jak u dorosłego, z ręki. WKłuła się pielęgniarka igłą i do próbówki krew skapywała.
Pozdrawiam
 
Do góry