reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
Martynka przybrała przez 3 i pół miesiąca 700g.
Teraz ( czyli 15 i poół miesiąca) waży 8900g i mierzy 72 cm. :-)
Lekarka powiedziała, że wszystko jest ok....
No to ok...
 
nie przepadam za tym watkiem:-(
wiem wiem nie powinnam porownywac kacpra...............
rosnie swoim tempem

kurcze nie wiem ile ma wzrostu:confused:

Sylwia nie przejmuj się. Mój synek ma tak ok 78 cm a waży mniej więcej 10 kg. Jak na chłopca jest drobniutki. Wzrostem się wdał chyba w tatusia (167 cm), ja jestem trochę wyższa (171 cm). No i szczuplutki też jest. Na roczek ważył 9300, więc niewiele mu przybyło, ale źle nie wygląda;-)
 
no mojemu tez zeberek nie widac hehehe

nie wiem na ile wagi elektr.sa miarodajne?bo mam zwykla i chce kupic elektr.zeby sobie kontrolowac przyrost masy-wiem wiem zeby tylko w obsesje mi sie to nie przemienilo:-p
 
moja córcia oliwka wazyła 3410 i 56cm a mój syn konrad jak sie urodził to miał3650 i tez56cm ale oliwka jak miała 1rok to wazyła 9kg i co wy na to chudzinka z niej i tyle takze nieprzejmujcie sie tak zbytnio waga bo dzieci niewszystkie sa równe kazde innaczej przybiera
 
Kuba ma na koncie dyszke i tak się utrzymuje od jakiegoś czasu tylko bardzo go wyciąga w góre a ubranaka non-stop małe
 
reklama
a ja dzisiaj w szok przezylam zakladam kacprowi spodnie ktore mial ostatnio n sobie 2 tyg.temu i co w pasie za waskie:szok: nijak sie nie dalo zapiac-a ze pozostale brudne do miasta jechal w rozpietym guziku:-D
cieszy mnie to bo i czuje ze wazy wiecej
za wysoki tez nie jest ma ok.76-77cm o ile dobrze miarke przykleilam wiec pewnie malo miarodajne
 
Do góry