reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

kasikz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2009
Postów
4 821
Miasto
Warszawa
Nigdy nie miałam problemów z wagą , właściwie od zawsze ważyłam tyle samo. 3 kg przytyłam jeszcze przed ciążą ze względu na stosowanie duhastonu oraz innych dziwnych leków. Startowałam gdzieś z wagą 53 kg(wzrost 164).
Nie miałam mdłosci więc moja waga odrazu sie zmieniała. Na poczatku kwietnia jak sie ważyłam było to gdzieś 56 kg, wczoraj już 57,4.

Jakaś załmka:no: Wcale się nie obżeram. Nie bardzo bym chciała przytyć 20 kg w ciąży.
Jak jest u was?
 
reklama
Ja nie będę się chwaliła swoją wagą, bo jest zbyt wysoka ;-)
Aczkolwiek ostatnio przeczytałam, że do 20 tygodnia można przytyć 4-6,5 kg, także nie przejmuj się za bardzo. 20 kg w ciąży to naprawdę norma. Gorzej jest z 30 ;-)
A i tak tuz po porodzie zejdzie kilkanaście od razu.
 
Ja przed ciążą ważyłam 75kg. przy wzroście 174 ( normalnie bym się nie pochwaliła swoja wagą ;-) ) . W 14 tygodniu jak poszłam na wizytę ważyłam 75.100 czyli przytyłam tylko 100gram. Teraz jestem prawie w 16 tyg. i ważę 74kg. być może duża ilość owoców i spacerki wpłynęły na zrzucenie trochę sadełka ;-)
 
Ja w czasie pierwszej wizyty wazyłam 52,6kg (przy wzroście 168cm), a na ostatniej wizycie 51,6kg czyli schudłam 1kg... :baffled:
W pierwszej ciąży zaczynałam z wagą 53,5 kg (taką wagę trzymam jak nie jestem w ciąży;-)) a skończyam na 60 kg, czyli przytyłam 6,5 kg i mam cichą nadzieję, że historia się powtórzy:tak:
Ale dziewczynki nie przejmujcie się, bo jesli planujecie karmic piersią to bobaski wyciągną z Was wszystko, ubrania sprzed ciąży moga być za duże;-)
 
Ja przytyłam już 4 kilogramy. Czytałam że w pierwszym trymestrze można przytyć do 3 kilogramów a po 14 tygodniu prawidłowy przyrost wagi to 0,5 kg na tydzień.
 
Ja w czasie pierwszej wizyty wazyłam 52,6kg (przy wzroście 168cm), a na ostatniej wizycie 51,6kg czyli schudłam 1kg... :baffled:
W pierwszej ciąży zaczynałam z wagą 53,5 kg (taką wagę trzymam jak nie jestem w ciąży;-)) a skończyam na 60 kg, czyli przytyłam 6,5 kg i mam cichą nadzieję, że historia się powtórzy:tak:
Ale dziewczynki nie przejmujcie się, bo jesli planujecie karmic piersią to bobaski wyciągną z Was wszystko, ubrania sprzed ciąży moga być za duże;-)

To jest chyba marzenie dla kobiety w ciąży przytyć tylko 6.5kg :-).
 
ja póki co przytyłam 3,5kg. Startowałam z wagą 51,5kg teraz mam ok 55kg przy 168cm wzrostu. ale w ogóle się tym nie przejmuje, że przytyje czy coś. na szczęście nie jem słodyczy i innych takich bomb kalorycznych, z resztą nigdy nie jadłam.
będzie dobrze!!! nie ważę się codzień bo nie ma sensu.;-)
 
reklama
Do góry