reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Ja używałam balsamu DOVE, ale powiem wam że niebyłam zadowolona...
Nadaje żółtą barwe skórze potem jak się wchłania to strasznie śmierdzi.
Ja używam teraz Lirene balsam brązujący mocca, taki kawowy nawet fajny i nie nadaje żółtej opalenizny tylko lekko brązową.
Ale najbardziej polecam wiecie co chusteczki opalające!!!!
Z firmy Marion, nie są drogie i dają piękną brązową opalenizne. Tylko trzeba dobrze wetrzeć. I nie są drogie.

A teraz coś z innej beczki. Strasznie puchną mi nogi i dłonie i tak się zastanawiam nad kremami dla kobet w ciąży jakieś chłodzące. Ae zabardzo się nie orientuję i pomyślałam że moze któraś z was coś słyszała lub używała.
 
LuizaPatrycja - z chlodzacych na nogi.. znam 2 : Dax Perfecta Mama, jednak nie polece Ci go, poniewaz po tym co przeczytalam w rankingu kosmetykow dla ciezarnych [patrz link w moim poscie wyzej] nikomu nie polece kosmetykow z tej serii.

Jest za to cała seria, kosmetykow BABYDREAM ROSSMAN, olejek z tej firmy jest na pierwszym miejscu w rankingu![]Rossmann, Babydream, Olejek przeciw rozstępom
Krem do brodawek rowniez bardzo polecany,rowniez do stosowania w czasie karmienia piersia[]Rossmann, Babydream, Krem do pielęgnacji brodawek piersiowych
Teraz cos dla Ciebie LuizaPatrycja czyli krem na zmeczone,opuchniete nogi dla kobiet w ciazy []Rossmann, Babydream, Żel do pielęgnacji nóg i stóp
A tutaj mamy jeszcze zel pod prysznic dla kobiet w ciazy oraz karmiacych
[]Rossmann, Babydream, Żel do kąpieli i pod prysznic na okres ciąży oraz karmienia piersią


DROGIE PANIE, POLECAM KOSMETYKI BABY DREAM ROSSMAN! ICH ZALETA JEST WYDAJNOSC, NISKA CENA!, I SKUTECZNOSC W DZIALANIU :) ZACHECAM DO CZYTANIA OPINII Z LINKOW KTOREJ PODALAM POWYZEJ :]


PS.A jesli chodzi o balsamy brazujace, nie ma przeciwskazan, chyba ze na konkretnym balsamie jest zawarta informacja, ze nie moga go uzywac kobiety w ciazy. Chce jednak Wam powiedziec, zebyscie uwazaly. Ja dzis kupilam dove summer glow + spf 15, i dopiero kiedy przyszlam do domu, przeczytalam dokladnie jego sklad... ten kosmetyk, jak i wiele innych opalajacych/chroniacych przed sloncem zawiera OXYBENZONE... takze, nie zamierzam go wogole uzywac, a tym bardziej w ciazy. Tu mozecie przeczytac, czym i jak bardzo szkodliwym jest owy ''oxybenzone''
http://www.solarium.pl/index.php/aktualnosci/43/filtry-uv/156/szkodliwa-ochrona-przed-sloncem

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Asheara!
Mam ten krem na sutki który polecasz, no faktycznie jest ok i jest bardzo tani!
Ale u mnie w rossmanie nie widzialam tego chłodzącego z te serii, ale dziśsię przejde jeszcze raz i popatrze.
 
reklama
PS.A jesli chodzi o balsamy brazujace, nie ma przeciwskazan, chyba ze na konkretnym balsamie jest zawarta informacja, ze nie moga go uzywac kobiety w ciazy. Chce jednak Wam powiedziec, zebyscie uwazaly. Ja dzis kupilam dove summer glow + spf 15, i dopiero kiedy przyszlam do domu, przeczytalam dokladnie jego sklad... ten kosmetyk, jak i wiele innych opalajacych/chroniacych przed sloncem zawiera OXYBENZONE... takze, nie zamierzam go wogole uzywac, a tym bardziej w ciazy.
W miom tego składnika w ogóle nie ma, chyba, że pod inna nazwą...
 
Do góry