reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

A co sądzicie o balsamach, które nadają opalenizne, mozna je stosowac w ciąży, bo ja wyglądam jak trup i myślałam, żeby chociaz tym sobie pomóc...

Edit: znalazłam odpowiedź na swoje pytanie, więc napiszę, bo może kogos to zainteresuje: balsam Dove summer glowe można stosować w ciąży :-)))



:eek: Rly? Tez jestem blada jak trup, ale jestes pewna?
Kurcze, no niemoge uwierzyc xD
 
reklama
:-)Hej dziewczyny.
Ja juz przy koncowce ciazy i przez caly czas uzywam zwyklej oliwki, codziennie masaz brzuszka( co bardzo sie podoba maluszkowi:-)), posladki, uda i piersi. Pozniej wspomiana przez was prefecta mama DAX naprawde super, polecam ale jak mam troche pieniazkow to inewstuje w PHARMACERIS super krem ale niestety drogi :baffled: i tak od 4 miesiaca codziennie rano i wieczorem wklepuje kremik, oliwa tylko wieczorem. Do porodu mam 2 tygodnie i zadnego rozstepu a wszyscy mi mowili ze i tak bede miala bo to uwarunkowane genetycznie ( mama i siostry po ciazy maja pamiatke ) zobaczymy co bedzie po porodzie ale na razie preparaty dzialają :-)
 
A co sądzicie o balsamach, które nadają opalenizne, mozna je stosowac w ciąży, bo ja wyglądam jak trup i myślałam, żeby chociaz tym sobie pomóc...

Edit: znalazłam odpowiedź na swoje pytanie, więc napiszę, bo może kogos to zainteresuje: balsam Dove summer glowe można stosować w ciąży :-)))

super . Bo ja też mam dość ciągłego sluchania jaka blada jestem
 
:-)Hej dziewczyny.
Ja juz przy koncowce ciazy i przez caly czas uzywam zwyklej oliwki, codziennie masaz brzuszka( co bardzo sie podoba maluszkowi:-)), posladki, uda i piersi. Pozniej wspomiana przez was prefecta mama DAX naprawde super, polecam ale jak mam troche pieniazkow to inewstuje w PHARMACERIS super krem ale niestety drogi :baffled: i tak od 4 miesiaca codziennie rano i wieczorem wklepuje kremik, oliwa tylko wieczorem. Do porodu mam 2 tygodnie i zadnego rozstepu a wszyscy mi mowili ze i tak bede miala bo to uwarunkowane genetycznie ( mama i siostry po ciazy maja pamiatke ) zobaczymy co bedzie po porodzie ale na razie preparaty dzialają :-)

nooooo ja przed pierwszym porodem też nie miałam rozstępów. Z duzym naciskiem na słowo PRZED. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ło matko, jak zaczęłam czytać, jak Wy tu się w ciąży chudzielce odchudzacie, to przeżyłam niezły szok :szok: :-DDzięki Bogu, że zwykłe śmiertelnice też się odezwały :tak: Ja w pierwszej ciąży przytyłam 17kg, w drugiej 19kg... I żyję :-) Nie ma to jak się usprawiedliwiać z łakomstwa w czasie ciąży :tak: Już NIGDY nie będzie takiej okazji :-p Ale znam też jedną chudzinkę, która w ciąży przytyła ponad 30kg. Zrzuciła potem w try miga na diecie ryż+kurczak+marchewka. Fuj! :-D:-D:-D
 
Ja narazie przytylam 1-2 kg - nie mialam porannych mldlosci. W tej ciazy startowalam z ok 59 kg a w poprzedniej z ok 55 kg i nabralam na wadze ok 18 kg. Mam nadzieje, ze teraz wiecej nie niz w poprzedniej ciazy nie przytyje.
 
A ja przez to, że mi przeogromna ochota na słodycze wróciła, tyję... ale mówię sobie, że po weekendzie to oprócz czekolady lindt z figami i karmelem nic już słodkiego do ust nie wezmę :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry