reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Przy czym chciałabym zaznaczyć, iż i tak jestem piękna, cyc mam cudny,a Luby się nad mą pupą rozpływa :-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D
Cyniczna jak Ci bedzie już za dużo na pupie to ja z chęcia trochę wezmę, bo mój mąż zawsze sie żali, ze nie ma za co złapać, za to na wspomniany cyc;-)nie narzeka:tak:

ja też nie chciałabym przytyć więcej niż 10kg, ale chcieć nie znaczy mieć:baffled:
 
reklama
Ja na razie używam balsamu Garnier dla skóry suchej (zwykły balsam) na zmianę z oliwka Johnsona... ale tez zastanawiałam sie nad kupnem balsamu przeciw rozstępom, moze jakiś specjalny dla kobiet w ciąży... co prawda w pierwszej ciąży uniknęłam tego paskudztwa, ale kto wie jak będzie teraz?

Asheara zaintrygowałas mnie tym balsamem Dax, można go kupic w drogerii czy w aptece?
 
Dax Perfecta Mama mozemy kupic w drogerii. W moim miescie sa w sklepach Natury, Rossman'a. Jest tez krem z serii Dax Perfecta Mama chlodzacy na zmeczone nogi, kosztuje okolo 17zl.
 
Dziś się ważyłam. Ostatnio było 52,5, dziś - 51,5. Dalej chudnę :eek: Nie wiem czy się cieszyć, czy niebardzo. Jem coraz więcej, a ważę coraz mniej. Czy tylko ja tak mam? :-(
 
ja się smaruję zwykłą naszą Bambino jak na razie, na zmianę z balsamem Nivei ujędrniającym. Jeszcze czasem wetrę Emulsję lipidową z Iwostinu, jest super jeśli chodzi o uelastycznienie i odbudowanie suchej skóry, przed ciążą stosowałam do twarzy, ale tylko na noc bo brzydko pachnie. Jest na bazie wody termalnej.
tu można poczytać o niej:
Iwostin - Emulsja lipidowa Iwostin Lipidia

skóra potem jak pupa niemowlaka, ale ten zapach...

No i kupiłam oliwkę z Sanosanu, dorwałam w Naturze, bardzo trudno ją znaleźć a jest naprawdę rewelacyjna i taka wielka butla 500ml kosztowała 11,90 pln. Mam jeszcze dużo Bambino, ale kupiłam bo ostatnia była...
 
nic z vit. A, do pielęgnacji ciała oliwka w żelu Johnsson&Johnsson. aha no i jeszcze 2 x w tygodniu delikatny peeling do ciała - ostatnio znalazłam rewelacyjną owocową serię z Joanny.

Ja podobnie tzn. oliwka do ciala Linomag z Ziołoleku, bo ta J&J mnie uczulała..natomiast podobnie do AbEjKi zafascynowałam się serią Joanny...rewelacja!!!!!
 
Nigdy nie miałam problemów z wagą , właściwie od zawsze ważyłam tyle samo. 3 kg przytyłam jeszcze przed ciążą ze względu na stosowanie duhastonu oraz innych dziwnych leków. Startowałam gdzieś z wagą 53 kg(wzrost 164).
Nie miałam mdłosci więc moja waga odrazu sie zmieniała. Na poczatku kwietnia jak sie ważyłam było to gdzieś 56 kg, wczoraj już 57,4.

Jakaś załmka:no: Wcale się nie obżeram. Nie bardzo bym chciała przytyć 20 kg w ciąży.
Jak jest u was?

Nie martw sie ja mam podobnie:-D startowałam z 51(168)
w 12 tygodniu miałam 59,5:szok::szok::szok::szok:( o matko)
i wtedy postanowiłam-nie bede sie obżerac:-D no i po 2 tygodniach miałam juz 3 kg mniej:tak: teraz minął tydzien, wagi w domu nie mam wiec nei wiem jakjest, okaze sie za tydzien, przy nastepnej wizycie u gina:tak: jak za dużo bedzie-to znów- dieta-zero słodyczy:-D bo ostatnio znów sie obżerałam:-D:-D:-D zobaczymy jaki bedzie efekt :-D
Hm. Ja mam 168 wzrostu, przed ciaza wazylam 50kg, teraz po 17tygodniach waze 52kg. To chyba nie duzo :p
Jak ja bym tak chciała:-D

Ja przed ciążą ważyłam 75kg. przy wzroście 174 ( normalnie bym się nie pochwaliła swoja wagą ;-) ) . W 14 tygodniu jak poszłam na wizytę ważyłam 75.100 czyli przytyłam tylko 100gram. Teraz jestem prawie w 16 tyg. i ważę 74kg. być może duża ilość owoców i spacerki wpłynęły na zrzucenie trochę sadełka ;-)
no prosze:tak: to super:tak:

Ja w czasie pierwszej wizyty wazyłam 52,6kg (przy wzroście 168cm), a na ostatniej wizycie 51,6kg czyli schudłam 1kg... :baffled:
W pierwszej ciąży zaczynałam z wagą 53,5 kg (taką wagę trzymam jak nie jestem w ciąży;-)) a skończyam na 60 kg, czyli przytyłam 6,5 kg i mam cichą nadzieję, że historia się powtórzy:tak:
Ale dziewczynki nie przejmujcie się, bo jesli planujecie karmic piersią to bobaski wyciągną z Was wszystko, ubrania sprzed ciąży moga być za duże;-)
6,5 kg?:szok: minimum jakie słyszałam to 9:szok: to mnie zaskoczyłas:tak: tyle to ja JUŻ przytyłam:-D:-D:-D:-D

A ja w domku nie mam wagi :-):-) żeby się nie załamać;-);-)
ja tez:-D

ja to miałam tak:
start: 56kg, 164cm wzrostu...
1 i 2 miesiąc: + 1kg
3 miesiąc: -3kg (szpital, wymioty, niejedzenie, niepicie prawie...)
4 miesiąc: wróciłam do swojej wagi startowej
to też dobrze:-p ni bedziesz miala problemow po:-p:-p:-p

Ale jestes chudzias. A ile mierzysz przy tej zawrotnej wadze?
Ja waze 53 i przy 169 cm wzrostu mowia o mnie "chudzielec" :-)
A przytylam cale 0,6 kg.
ah to zaszalałaś:tak::-D:-D:-D

Ja mam nadzieje, ze do konca ciazy nie osiagne wiecej niz 60-61kg :p
no ja bym tak chciala max do 65.... najlepiej 60-61, ale teraz to juz raczej nierealne:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

Może też sprzyjać objadaniu sie truskawkami w śmietanie i cukrze :tak::tak::-D:-D A także częstemu grillowaniu, ze o młodych ziemniaczkach duszonych w śmietanie i koperku nie wspomnę :-):-):-)

A taka gruszka... wiesz, ile taka gruszka ma cukru?;-):-) A ja lubię gruszeczki :-D:-)
noooo ja juz marze o truskawkach w cukrze i śmietanie, jagodach itp:-D tyle ze ja to pochlaniam tonami-i boje sie ze moja waga pod oniec lata osiagnie 70:-D:-D:-D


Nie no, wiadomo, trzeba bedzie sie ograniczac:happy:
Zastanawialam sie czy udzielic sie na tym watku ale niech bedzie...;-)Ja ogolem jestem duza dziewczynka... Na poczatku ciazy przy wzroscie 165cm wazylam 75kg,w tej chwili 78kg. Moze przysrost niewielki ale dzidzia i tak ma z czego czerpac:zawstydzona/y::-)A musze nadmienic ze do 80kg dojechalam rzucajac papierosy(+10 KG),bez pomocy farmakologicznej (ok lipca zeszlego roku)-potem udalo mi sie zrzucic 5kg, a reszta zostala...Chociaz osiagnelam pelny sukces(z pomoca tabletek Champix) bo od wrzesnia 2008 NIE PALE wogole!:-D
Mi też na poczatku pewnie sie udzieliło objadanie sie kiedy mi sie palic chcialo:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry