reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

ja przytyłam jakieś 10 kg, po urodzeniu szybko odzyskałam dawną wagę a nawet mam parę kilo mniej, przed ciążą ważyłam 60 kg przy wzroście 171 cm a teraz jakieś 57 kg, nie przytyłam dużo bo w czasie ciąży wykryto u mnie cukrzyce i nie moglam się objadać:-(
 
reklama
Ja w ciąży przytyłam niecałę 6,5 kg, także prawie zaraz po porodzie wróciłam do swojej poprzedniej wagi czyli 52 kg.
 
ja przed ciaza wazyłam 50 kg i byłam z tego dumna,w ciazy przytyłam 27 kg a po ciazy waze 62,no coz takie jest zycie cos za cos,mimo iz robiłam serie brzuszkow co dzien za duzo to nie dało,ale i tak podoba mi sie moja figóra,jak to moj mąz mówi:kockanego ciałka nigdy za wiele
 
moja waga wyjściowa to ok.60kg, wczoraj na wizycie u ginekologa wyszło 74, więc przez 34tyg ciąży przybyło mi prawie 15kg...
mam nadzieję ze po porodzie szybko uda mi się dojść do poprzedniej wagi, a postaram się jeszcze z 5kg zrzucić dodatkowo!!
 
A u mnie waga wyjściowa była 49/50kg, zostało mi niewiele ponad 2 tyg do porodu a ważę niecałe 58kg, czyli niecałe 9k na plusie. To dośc niewiele, tymbardziej, że pochłaniam słodycze tonami, ale na początku wymiotowałam niemiłosiernie, potem przeszło na chwile, by powrócić w 7 miesiącu ( 7-8 miesiąc wymiotowałam praktycznie co drugi dzień)
No i niby te 9kg to niewiele, (bałam sie że dziecko będzie miało niedowagę) a wg USG maluch jest większy niż powinien byc na tym etapie ciąży... czyli nie jest źle, poprostu wszystkie potrzebne kilogramy zabrał sobie:-D
 
Witam :-)
Ja jestem juz 2 dni po terminie i narazie nic sie nie zapowiada na porod i przytylam 20 kg i wygladam jak wielki nadmuchany balon, bo przed zajsciem w ciaze nie bylam szczuplutka. Mam nadzieje, ze karmiac piersia szybciej sie da zzucic te kilogramy :-)
 
Ja w pierwszej ciazy przytylam 30kg ale w pierwszym miesiacu po porodzie zrzucilam 11kg a w drugim 7kg.
Nie glodzilam sie specjalnie ale mialam ciezka anemie i nic nie moglam w siebie wmusic.
Jakdlam 1 serek homo dziennie.Rodzina gotowala dla mnie potrawy z wysoka zawartoscia zelaza ale ja nie moglam kompletnie nic zjesc.
 
W ciąży przytyłam 13 kg, tydzień po porodzie odzyskałam wagę sprzed ciąży - 52 kg.
Jednak martwię się o dalszy spadek wagi, jeszcze przecież napewno zrzucę coś kilogramów.
Oprócz tego karmię piersią - mój mały jest bardzo żarłoczny - jak tak dalej pójdzie wyssa mnie do nitki.:szok::szok::szok::szok::szok:
Pa Pozdraiwam
 
reklama
Ja na poczatku ciazy wazylam 60 kg. teraz do porodu mam nie cale 8 tyg. i jak narazie przytylam 9 kg. obawiam sie czy moj synek nie bedzie maial za niskiej wagi, ale za 2 tyg. wizyta u gina.i USG wtedy sie okaze.
 
Do góry