reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

reklama
Pumi i mili801 nie jestescie same bo ja juz 15mam na +, ale tak sobie tlumacze ze moze wod mam duzo(hihihihihi).A tak na powaznie to ja nie wiem o co chodzi z moimi piersiami za niedlugo nie kupie juz zadnej bielizny (maz sie cieszy z rozmiaru).Nigdy nie mialam malych ale teraz to jest szok 3 rozmiary do przodu.A jak to wyglada u Was?
 
Ninka- z moimi cycami nie jest zle. Urosly z malego B do duzego C ale dalej jakos przestaly. Ale dla mnie to wystarczajaco bo nawet takich nigdy nie mialam hihih. Jednak mysle ze jak zaczne karmic rozmiar sie powiekszy jeszcze sporo...
 
Nie da sie ograniczyc. Chcica zbyt duza:-D Kolejna 2 kg na plu, czyli w sumie 10. Wkrotce waga ciezka:-D
Jednak bardziej od tych kilogramow ciazowych przerazaja mnie te sprzed ciazy, bo juz sie "zasiedzialy". Czeka mnie z nimi ostra robota :-D
 
reklama
ja od początku ciaży przytyłam 8 kg. ale przed ciażą 5 kg. co pozwoliło mi zajsc w ciaze.:-) co do piersi to czuje sie jak dojna krowa, zawsze miałam duze a teraz mam 80 DD inaczej E. 110 w klacie:sorry:
 
Do góry