reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

u mnie sie to przedstawai tak:
9 tydzien 57,1 kilo
12 tydzien 57,6 kilo
16 tydzien 58,9 kilo
20 tydzien 61, 6 kilo
przed ciaza 52 kilo w porywach do 54 kilo wazylam
czyli wychodzi ze 9 na plusie w 20 tygodniu. wolalabym nie przytyc wiecej niz 16 kilo ale to chyba nierealne
 
reklama
Ja od poczatku ciazy przytyłam 15 kg!!!!!!!:wściekła/y: Lekarz stwierdził ze za duzo ale co mam zrobic taki moj urok chyba bo jesc nie jem za duzo. W 1 ciazy przytyłam jakies 26 albo 27 kilo wiec teraz tez bedzie podobnie.
 
23tc- 54.4 kg przed ciaza 46kg, gino wytknal mi czekoladki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i kazal przestac zrec tyle!!!8.4 kg na plusie, cholera a chcialam sie zamknac w 13kg,160 wzrostu i 70kg bede wazy pod koniec- gatunek waleni sie klania:szok:
 
Anja to i tak u ciebie nie jest tak zle bo ja przy wzroscie 165cm waze juz 73kg:szok::szok::szok: a co bedzie za 3 miesiace? nawet nie chce myslec:no:
 
hehe Milli, bedziemy rodzic w klinice weteranyjnej:-D:-D:-Dmoze to i lepiej, mniejszy scisk, a i lozka dla waleni musza byc wieksze, wiec wygody bedziemy mialy krolewskie:-D:-D
 
23 tydz. i 55 kg, a przed ciaza 51, pozniej schudlami 49, ale nie narzekam narazie... bo wszystko poki co- te czekoladki i slodycze ida mi w brzuszek:)
 
reklama
dziewczyny masakra :baffled::baffled::baffled:25 tydzien i + 13 kg :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: to jest ja już waże 90 kg :sorry2::sorry2::sorry2:niedługo to zamiast chodzic to bede sie kulac:-D:-D:-Dmiejmy nadzieje ze to zejdzie :tak::tak::tak:
 
Do góry