reklama

Nasza waga i nasze brzuszki po porodzie .........

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez e-stera, 5 Marzec 2008.

1. e-stera

e-stera Fan(ka)

To ja zacznę pierwsza..............

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

View attachment 69402 2, 5 miesiąxa po porodzie.Waga 56kg , biodra 96cm, talia 86 cm
    Mogłoby być lepiej

3. reklama
  4. joooaaa1

joooaaa1 Styczniowe mamy'08

Więc zaczynamy nowy wątek- nasze brzuszki, ale juz po porodzie:) wpisujmy nasze wymiary brzuszków i zdjęcia, oraz co robimy aby się pozbyć tych ostatnich kg:)
    Wszystkim Wam już życze powodzenia w gubieniu tych strasznych kilogramów

5. kamalodz

kamalodz szczęśliwa mamusia

Moj brzuszek prawie sie nie zmienil od tego sprzed ciazy,ale ja zawsze bylam chuda z malym wystajacym brzuszkiem. Za to zostalo mi troche w bioderkach z czego jestem zadowolona bo nabralam troche kobiecych ksztaltow hihihi:-D 60kg i 170 cm wzrostu,przed ciaza bylo 59 kg

6. e-stera

e-stera Fan(ka)

7. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

28 dni po porodzie i z 22 kilo zrzucilam 12
    jeszcze 10 kilo nadwagi
    i co? wygrywam konkurs na najwiekszy fald tluszczu? a ostatnie foto to moja talia w czasach swietnosci. Czy te czasy jeszcze powroca?

Załączniki:

8. majopa

majopa Styczniowe mamy'08

Jak zrobie zdjęcie to wkleję a teraz póki co....10 tygodni po porodzie: waga przed ciazą 58,5, waga teraz 59, zrzuciłam już 13kg, jeszcze tylko pół..Wzrost 164, biodra 89, talia 76, na wysokości pępuszka gdzie było 100 przed porodem jest 80cm....
    Ja robię brzuszki, doszłam już do 150 raz czasem 2 razy dziennie...:-)

9. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

ja raczej nie wkleje tu swojego wstretnego brzucha bo jest bardzo wystajacy i caly w rozstepach, byl dla mnie piekny jak byla w nim moja coreczka a teraz jest okropny, kurcze ale sie zdolowalam:-(

10. reklama
  11. Albiniec

Albiniec Styczniowe mamy'08

Pieknie wszystkie wygladacie. Ja jestem 7 tyg po porodzie, 58 kg, 87 cm w biodrach i tu sie nie zmieniło. Schudłam juz 17 kg, ale zostało jeszcze 5 te ktorych sie nabawiłam tuż przed ciazą podczas ost @. Wygladam tak.
    DSCN1802.JPG DSCN1804.JPG DSCN1806.JPG

a wszystko to sprawa tego Pana.
    DSCN1795.JPG

DSCN1798.JPG

12. joooaaa1

joooaaa1 Styczniowe mamy'08

albiniec- nóżki to Ty masz zgrabne, ja mam -moim zdaniem grube uda, i rozstępy na boczkach- wyszły mi 2 dni przed porodem, a smarowałam sie mustela i nic to nie dało, dtaka skóra i tyle

Poleć forum