reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

ja chyba jestem z was najwiekszym ciazowym grubasem a mianowicie mam kolejne 3kg na plusie czyli to juz razem 16kg:szok: a gdzie do konca , myslalam ze uda mi sie zakonczyc na 20 ale to chyba nie bedzie mozliwe jeszcze przede mna 2 miesiace wiec napewno bedzie wiecej:baffled:
 
reklama
Mili, ja mysle, ze to twoje ost 3 kg. przed porodem. Na koniec juz sie nie tyje a te dodatkowe kg, to raczej woda co sie teraz w organiźmie naszym zatrzymuje. Ja narazie schudłam przez dwa tyg. 2 kg. wiec juz nie 8 ale 6 kg przytyłam od początku ciazy.
 
Albiniec dzieki za pocieszenie. zazdroszcze ci ze chudniesz. A ja juz obmyslam plan co zrobic po urodzeniu zeby schudnac te 16kg no i jeszcze z 4 pozniej czyli razem bede musiala schudnac 20kg:szok: zeby wazyc tyle co zaraz po slubie:szok:
 
ja dzis sie wazylam i od kilku dni przytylam 2 kilo:szok:. Waze teraz 67!!!!
jak to mozliwe ze przez kilka dni przybylo 2 kilo?????? czy to przez to ze ciagle jestem glodna i podjadam? ale staram sie zdrowo: owoce, jogutry!
ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!( slodycze podjadam po kryjomu hihih)
 
Mili zobaczysz jak szybko zejdzie ci 20 kg. Moje znajome tyły w ciaży, najczęsciej po 25 kg. i mowiły, ze po porodzie schodzi ok 10 kg. 5 kg, szybko stracisz przez pierwsze 3 miesiące karmienia piersią. Bardzo duzo energi organizm potrzebuje, zeby wyprodukowac a potem dac to mleczko dzidzi, oczywiscie przy okazji piersi tez ważą i jak ci zmaleją, to tez cos ci kg, ubedzie. Zobaczysz bedzie dobrze :).
Pumi to twoja fasolka tyje. Przecież musi nabierać siły. Oprocz kg, małej przybywają wody i łozysko ci sie powiekrza, wiec stąd te 2 kg. :-).

P.S. nie ma mi czego zazdroscic, ze chudne bo chudne przez diete cukrzycowa. Dzisiaj byłam na ponownym obciążeniu tym razem na 75 i jak wyjdzie znowu za wysoko, to moge dostać nawet insulinę. :no: Całe szczęscie insulina nie szkodzi dziecku, wręcz przeciwnie. Tylko to codzienne nakuwanie mnie zniechęca. Ale nie wyprzedzam wypadków, po wynikach sie okaze.
 
z Piotrkiem przytyłam 20kg Wychodząc ze szpitala po 5dniach zostawiłam aż 4kg W ciągu pierwszych 3msc będą na mega diecie (przmusowej-tylko gotowane) schudłam z 4kg Dopiero po ok 6msc waga mocno zeszła w dół a całkowicie doszłam po roku nie ograniczając się w jedzeniu i nie ćwicząc ale cały czas karmiłam
 
witam
po wczorajszej wizycie 3+ od początku będzie juz 9 kg miseczki zawsze 75B teraz 85DD!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze mnie cisna pod pirsiami aż do sinej krechy wieczorem obwód w pasie na wysokości pepka? 103
naszczęsie idę TYLKO W BRZUCH dupka i uda jakoś mi wysmuklały zaczynam mieć problemy z zakładaniem skarpetek i butów
 
reklama
wczoraj u gina waga ruszyła sie przez miesiąc o 3 kilo .
w sumie 8 kilo na +
miseczkę mam 80C a miałam 75 B:szok::szok:
lekki celulit na nogach ale biorę się za ćwiczenia:tak::tak::tak: a w brzuszku to nie wiem ile mam bo gdzieś mi się zapodział metr krawiecki hihi, zresztą nawet igły nie mam bo ostatnio cały dom przeszukałam no zapadła sie pod ziemię hihi

tylko czuje lekki dyskomfort z uwagi zdjęcia biustonosza i kiedy piersi dotykają mi skóry na brzuchu . nie lubię tego uczucia. :no::no:Co prawda nadal są jędrne ale na tyle ciężkie, że wole ich w samopas nie pozostawiać na długo:-D:-D:-D
 
Do góry