reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

W pierwszej ciąży startowałam z 50kg przy 158cm. Przytyłam trochę ponad 20kg. Zrzuciłam w ciągu miesiąca z powodu zapalenia woreczka żółciowego i trzustki, czyli w praktyce nie mogłam prawie nic jeść przez około 3 miesiące :no:

Teraz startuję z tej samej wagi i oczywiście przy tym samym wzroście ;-):-p

Śliczny brzuszek Rudson :-)
 
reklama
Rudson- miałaś naprawdę duży brzuszek:-)
ja przytyłam 20kg ale po ciąży pozbywałam się tych kilogramów bardzo długo, zazdroszczę że wam to tak szybko poszło!

icarium oczywiście nie zazdroszczę choroby
 
Ja z Daria startowalam z 78kg przy 176cm wzrostu,przytylam tylko 6 kg w ciazy!!!!!84kg mialam w dniu porodu,a w trzeciej dobie zycia malej jak nas wypisywali wazylam jedynie65 kg!!!! 13 kg mniej niz przed ciaza!!!!Teraz tez bym tak chciala...

Teraz startuje z 67kg;)
 
Rudson super brzusio :)

Ja z Daria startowalam z 78kg przy 176cm wzrostu,przytylam tylko 6 kg w ciazy!!!!!84kg mialam w dniu porodu,a w trzeciej dobie zycia malej jak nas wypisywali wazylam jedynie65 kg!!!! 13 kg mniej niz przed ciaza!!!!Teraz tez bym tak chciala...

Teraz startuje z 67kg;)

wow to niezle tez bym tak chciala :)


ja mam 168cm , waze normalnie ok 53 do 55 kg zalezy jaki dzien cyklu , bo mi przed okresem zawsze woda sie zatrzymuje strasznie :/
jutro sie zwaze ciiekawe ile mam teraz .... bo brzuch mam juz wiekszy , szczegolnie pod wieczor ;))
 
Hejho ja podobnie jak Asionek 168cm i 52-53kg;) ale dzis np. czuje sie jak slonica! wywalilo mi brzuch.. ja mierze takze sobie obwod brzucha [na wysokosci pepka] i robie zdj. zrobilam juz pierwsze pomiary jak skonczylam 6t;p polecam Wam to samo - piekna pamiatka!!
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ;p

przed ciążą - 64 kg, teraz w 6tc - 62 kg. Apetyt słaby, mdłości rano i wieczorem norma

Pozdrawiam :)
 
Hejho ja podobnie jak Asionek 168cm i 52-53kg;) ale dzis np. czuje sie jak slonica! wywalilo mi brzuch.. ja mierze takze sobie obwod brzucha [na wysokosci pepka] i robie zdj. zrobilam juz pierwsze pomiary jak skonczylam 6t;p polecam Wam to samo - piekna pamiatka!!

no to widze , ze sama z tym wywalonym brzuchem nie jestem ;) tez juz mam hehe i zrobie fotke , bo chce robic raz w miesiacu jako pamiatka i porownanie jak sie brzusio zmienia :)
 
reklama
Ja zaczynam z 60 przy 168 cm. Ja przy porodzie z moim najstarszym to mialam 60 kg .Mam z tego powodu troche stresa.PO porodach wracalam szybko do normy po blizniakach wygladalam tragicznie chudo (spodnie kupowalam na dziecinnej rpzmiarowce)ale jak poszla cala trojka do przedszkola to wychodowalam sobie pare kilo
 
Do góry