reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

Ja przy pierwszej ciąży startowałam z 63 kg, dziś ważę 68 (172 cm), więc 5 mi zostało:-( Przytyłam sporo, na pewno ponad 20 kg, ale dokładnie się nie ważyłam (z wyboru). Hania ważyła prawie 4200, więc brzuch też miałam duży. Teraz sobie obiecuję, że będę rozsądniej się odżywiać i bardzo chciałabym się tego trzymać, bo kolenych nadprogramowych kg już nie zniosę;-)
 
reklama
Nati tak źle nie bedzie !!!!!!!!!!!!!
Ja muszę kupić wagę zeby sie dokładnie zważyć i kontrolować tą wagę zeby nie przytyć wiecej niz 12 kg , ale czy sie uda to sie okaże :):):):)
 
Rany, też bym chciała nie więcej niż 12 - naprawdę będę się starać. Dobrze, że te ostatnie m-ce przypadną nam na lato - zwykle jem wtedy mniej, więc jest nadzieja. Hanię rodziłam w styczniu, więc jesienno-zimowe wieczory zrobiły swoje...
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam około 15 kg. A teraz kurcze strach się bać, bo podczas samych starań przytyłam ze 3 kg od stresów. Nie wchodzę na razie na wagę...
 
A ja jestem non stop tak przeraźliwie głodna, że przy takim stanie rzeczy to chyba do porodu trzeba będzie zamówić dźwig :-D a tak serio to mimo to, że tak ciągle jem to na razie mam 1 kg na minusie!
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam około 15 kg. A teraz kurcze strach się bać, bo podczas samych starań przytyłam ze 3 kg od stresów. Nie wchodzę na razie na wagę...

Ja tez wczoraj weszlam wieczorem na wage i waze 1 kg mniej-66kg...a nie wymiotuje i moje mysli wciaz kraza wokol wedliny z majonezem:-D:-D
 
Agadaria dobre :) Wędlina z majonezem :) A wcześniej to lubiłaś?
e010.gif
 
reklama
A no własnie dziewczyny najgorzej to przytyc za duuzoo. Przede wszytskim trzeba sie pilnować co sie je wyeliminowac jak sie da słodycze i białe pieczywo.. to dobre na sam początek :) Chociaz łatwo siemowi jak sie jest w ciazy to chyba roznie bywa :)
P.S. jestem z zawodu dietetykiem :)
 
Do góry