reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

Kingolinka a pracujesz w zawodzie? Super zawód w naszych czasach! A z tym jedzeniem to różnie. Ciężko się opanować jeśli ktoś wcześniej jadł słodycze.
 
reklama
Kingolinka ale na stażu chyba możesz iść na zwolnienie i mieć kaskę do końca ciąży? Zorientuj się, bo szkoda, żebyś kasy nie miała. Ja jestem mamą na urlopie wychowawczym i niestety też żadna kasa mi się nie należy - dopiero jak urodzę to macierzyński.
 
Kingolinka no to trzymam kciuki! Ale coś mi się wydaje, że jak pójdziesz na zwolnienie to masz przedłużony staż tak długo jak trwa zwolnienie.
 
Agadaria dobre :) Wędlina z majonezem :) A wcześniej to lubiłaś?
e010.gif

owszem,lubilam (i lubie)"bogate"kanapki,z salata,wedlinka,serkiem,pomidorkiem,majonezem i natka pietruszki...moglabym jesc i jesc...a najsmieszniejsze jest to,ze kupuje szynke,zwijam w rulonik , maczam w majonezie i slurp:) zlizuje....:-D:-D:-D
 
Agadaria no to smacznego! Ja dziś miałam ochotę na mięso :) Jadłam placki ziemniaczane z gulaszem :))

Qlcia to Ci życzę aby tak zostało :) Mdłości to nic fajnego - zwłaszcza, że nazywają się poranne - a trwają cały dzień z reguły :)
 
Qlcia to Ci życzę aby tak zostało :) Mdłości to nic fajnego - zwłaszcza, że nazywają się poranne - a trwają cały dzień z reguły :)[/QUOTE]

Wiem coś o tym :) to moja druga ciąża - pierwszą straciłam i wtedy mdłości zaczęły się jeszcze przed terminem @ i były koszmarne! Więc się póki co cieszę, że ich nie mam ale czy to dobrze to nie wiem :eek:
 
reklama
w pierwszej ciąży przywalilam prawie 30kg,z 62 na 91 szok!!!!!!!!!!
teraz z lekką nadwagą : 73kg.......planuję być na diecie,nie obżerać sie !
moje dziecie ważyło 4400 brzuch miałam ogromny,ale to ile kobieta przytyje nie ma nic wspólnego z wagą dziecka!

zygało mnie aż do 6 miecha,deprecha,płacz w poduszkę to było coś okropnego.
rano codziennie krew z żółcią bo na czczo,w ciągu godziny leciałam 8 razy do sroca:/
 
Do góry