reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
O to nasza Księżniczka 😍
Screenshot_20210330-133237.png
Screenshot_20210330-133305.png
 
Jakie miałaś wskazania do cc?
Przepraszam że pytam bo pewnie nie raz o tym pisałaś [emoji2356]
Hejka, już po wszystkim i Kaja już z nami [emoji3590]. Nie mogli jej wyjąć, tak dobrze jej tam było. Trochę stresu już miałam, ale na szczęście wszystko ok.
Kurczę foty nie mogę wrzucić, bo są za duże [emoji19]
 
No ale jak tam się czujesz? Wszystko ok?
Mała wygląda na dorodną pannicę :)
Czuję się dobrze, nie mogę narzekać. Myślałam, że będzie gorzej, ale jest dobrze. Strasznie ciepło w tym szpitalu i pocę się jak świnka.
Mała też ok, ważyła 3180g i 52 cm długa już pokazuje swój charakterek 🤣, ale ogólnie jest taka słodka 😍.
Jakie miałaś wskazania do cc?
Przepraszam że pytam bo pewnie nie raz o tym pisałaś [emoji2356]
Ja pierwszy poród miałam wywoływany i że względu na brak postępu i zanikające tętno malucha zrobili CC i teraz doszło nadciśnienie oczne u zmiany jaskrowe na jednym oku.
 
reklama
Aha [emoji846]
Super że się dobrze czujesz!
Ciekawa jestem czy ja będę miała cc. Gin mówi że Jula jest dużym dzieckiem a do tego póki co ułożona miednicowo, no ale ma jeszcze czas żeby się obrócić [emoji2960]
Czuję się dobrze, nie mogę narzekać. Myślałam, że będzie gorzej, ale jest dobrze. Strasznie ciepło w tym szpitalu i pocę się jak świnka.
Mała też ok, ważyła 3180g i 52 cm długa już pokazuje swój charakterek [emoji1787], ale ogólnie jest taka słodka [emoji7].

Ja pierwszy poród miałam wywoływany i że względu na brak postępu i zanikające tętno malucha zrobili CC i teraz doszło nadciśnienie oczne u zmiany jaskrowe na jednym oku.
 
Do góry