reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje

Tak mniej ale poza unie nie wyjedziesz niestety.A z tymi długościami to może się zmieniło w grudniu wyrabiali jeszcze na 5 lat ale może znów zmienili:confused: Tu w Austrii robią tylko na rok i to jest logiczne.
 
reklama
Hmmm my w sumie na ostatnia chwile mamy planowane wakacje :tak:
Cala rodzinka moze wybierzemy sie w bieszczady do naszej cioci, ma duzy dom mieszka w nim sama z mezem wiec miejsca pelno a za oknem zalew im zrobili wiec nudzic sie nie bedziemy, biorac jeszcze pod uwage ze mieszkaja na wsi to dzieciaki troche sie oswoja ze zwierzatkami :tak: W sumie to mielismy jechac nad morze ale wszystko stoi pod znakiem zapytania.
Ja sama z dzieciakami pewnie wybiore sie do rodzicow na dzialke, zapakujemy rowery, i bedziemy u babci szalec. Z mama tez mamy zamiar pojechac do Otmuchowa bo tam nasz wujek ma domek do wynajecia wiec moze posiedzimy troche nad jeziorkiem :tak:
No i moge tez jechac na Mazury, ale juz mi sie znudzilo bo jezdzimy tam co roku. W tamtym roku bylismy i mieszkalismy w domu i w namiocie nad jeziorem :tak:
Ja mam w czym wybierac bo czesc rodziny mam na mazurach a czesc w bieszczadach.
 
Wołoszki daj znać kiedy będziecie w Otmuchowie bo my co roku jeździmy do Skorochowa na jezioro Nyskie.Jak nam się uda to byśmy się spotkali.Jak jedziemy od Kłodzka to Otmuchów jest pierwszy ale jakoś jeździmy ciut dalej bo plaża piaszczysta.
 
A jak któraś z was uderza do Chorwacji to zapraszam na przystanek u nas tylko dajcie wcześniej znać cobyśmy w domku byli:-)

No niestety nie skorzystamy, bo jedziemy bandą na 3 auta, w 10 osób. Miałabyś większą imprezę niż roczek ;-)
 
No wiec my wakacje zaczynamy juz w czerwcu :tak:
Na pierwszy ogien ida BORKI!!!! czyli nasze spotkanko kwietniowych mamusiek!! Wracamy z Borek i za tydzien lecimy do Grecji na wyspe Kos,
po powrocie z grecji uderzamy na chwilunie na dzialeczke no a potem to juz robi sie lipiec i smigamy na mazury i mysle ze znajac zycie ze dwa trzy tygodnie tam posiedzim bo bedzie nas z 20 osob jak zwykle plus dzieciaczki,najmlodszy brzdac bedzie mial pewnie ze dwa,trzy tygodnie a reszta w wieku Franka lub o rok dwa starsza.W sierpniu chcialaby zaliczyc jeszcze polskie morze ale zobaczym jaka pogoda bedzie i czy nie wymyslimy czegos innego.No a we wrzesniu planowalismy Szanghaj ale chyba poczekamy z nim do kwietnia jak babacia Frankilna pojdzie na emeryturke to go z nia zostawimy.To na tyle z naszymi planami wakacyjnymi.Mam nadzieje ze nie ulegna jakims wiekszym modyfikacja.
 
Jeny Buba to wy macie tyle wolnego w pracy,że aż tyle wyjazdów załatwicie:confused:Jak dobrze pamiętam to urlopu za dużo nie ma chyba,że w waszej pracy(Twojej i Twojego Robcia)jakiś rozciągnięty urlop jest:-D.My w lipcu do Łeby a później następne we wrześniu chyba ale to nie jest pewne i nie wiemy gdzie to spędzimy:-)
 
Vici Kochana ja mam taka prace ze urlop robie sobie wtedy kiedy chce :tak: i na ile chce a wakacje jak wiadomo w branzy filmowej i reklamowej to tzw, martwy sezon.Malo sie robi,nie zawiele sie kreci no a w tv same powtorki leca bo wszyscy na urlopach,hii,hii ;-) Tylko seriale tlucze sie na zapas!!Robcio zostawia na ten czas swa agenture w zaufanych raczkach i pracownicy robia jakac drobnice co przez wakacje wpadnie.Oczywiscie monitoruje to z oddali co jakis czas ale generalnie czysty relaksik. :tak:
A ja teraz sie tak rozleniwilam ze juz chyba wogole nic mi sie nie chce robic zawodowo tylko smigac z Frankiem non toper i wymyslac zabawy :-p
 
reklama
Do góry