reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Najgorsze jest to czekanie hmmm kiedy mnie weźmie :p ja to ciagle szukałam objawów haha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOTE]
Dziewczyny mam mały problem , mój synek odbija normalnie po jedzeniu ale później gdy go położę ulewa i zaraz szybko to połyka i później jest mega płacz i dopiero jak się wyrzyga to mu przechodzi i idzie spać spokojnie a trwa to czasem kilka godzin . A i nigdy mleko nie jest ścięte zawsze się leje jak z kranu Przeraża mnie to ... lekarka powiedziała ze to normalne wiec już sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój też ulewa pomimo że odbije po jedzeniu.czasem nawet po godzinie mu się zdarza ale nie płacze przy tym.może twój sie denerwuje i tak reaguje na wymioty.u mojego też nie ma znaczenia ile zje.czytałam że to może wynikać z niedojrzałości przewodu pokarmowego i może trwać ok.3 miesięcy (jak kolki) lub z nietolerancji na mleko.w pierwszym przypadku trzeba przeczekac, w drugim zmienić mleko.jeśli maluch nie traci na wadze to jest ok:).nie mniej jest to stresujące dla mamy i dziecka :baffled:
 
Dokładnie , bo ja potem co 3min stoję koło jego łóżeczka [emoji23] wystarczy ze lekko zamruczy a ja myśle ze się ksztusi [emoji33][emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My śpimy z nim w poprzek łóżka bo boję się że w nocy po karmieniu się zachłysnie a ja będę zmęczona i nie usłyszę a tak mam go obok:D
 
Foxy jak słyszę takie opowieści nie wiadomo skąd wzięte to mnie szlag trafia. Takie to staroświeckie i zabobony, a teściowe wierzą hahahha

Cały dzień mnie brzuch pobolewa, no zobaczymy jak się to rozwinie. Była dziś u mnie ciocia i mówiła że mam jutro przyjechać na ktg bo ma dyżur od rana do 19.00 więc może się coś ruszy. Termin akurat na jutro przypada. Będzie chyba Anna i jutro też by imieniny miala

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisia właśnie nawet po 30ml ma to samo wiec chyba to nie to [emoji22] byłam u lekarza i powiedziała ze skoro przybiera na wadze to jest ok . Tutejsze podejście lekarzy mnie wkurza . Prosiłam o test na tolerancje laktozy dla niego bo ja mam bardzo silna nietolerancję ale lekarka powiedziała ze to absolutnie nie możliwe bo miałby biegunkę , tylko ze ja np. Biegunki nie mialam z tego powodu nigdy jedynie wymioty/mdłości/ sucha skore na karku i zaparcia wiec pewnie kazdy inne ma objawy. Olisiaa jak się czujesz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi też się zaczęło od bóli na miesiączkę ;)
 
Czy karmi któraś piersią czy tylko modyfikowane? Laski miałam kryzys laktacyjny! Zezwałam mojego,że przez niego bo mnie stresuje! I poskutkowało! Kryzys przeszedł a on skaka nad nami :D i cichutki jest! Ciągle słodzi,mówi np,że jestem dobrą mamą itp :D aż mi się chce płakać ze śmiechu :) Mleka spowrotem tyle ile trzeba,cycki nie nabrzmiewają i nie bolą :) ja zadowolona i mały zadowolony :/ najada się elegancko co 3 godz i ssie ok 10-15 min. Foxy a zmień może mleko? Może poskutkuje a spróbować nie zaszkodzi! Ja nie mam problemu z ulewaniem bo mały nawet czasami nie odbije i jest ok także wam nie pomogę! Kolki też się uspokoiły! I ja nie zmęczona mały zadowolony i śpi o jest grzeczny! A ja mogę zrobić wszystko w domu i jeszcze odpocznę chwilę :)
 
Właśnie zmieniliśmy i nic to nie dało :( 2dni jest super aniołek a na 3 dzień bez kupy jest tragedia ... dziś on właśnie wypada ... Zamowilam mu probiotyk mam nadzieje ze pomoże . Veronika to dobrze ze mąż się zmienił :D i niech tak lepiej zostanie :[emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie zmieniliśmy i nic to nie dało :( 2dni jest super aniołek a na 3 dzień bez kupy jest tragedia ... dziś on właśnie wypada ... Zamowilam mu probiotyk mam nadzieje ze pomoże . Veronika to dobrze ze mąż się zmienił :D i niech tak lepiej zostanie :[emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiesz co miałam tak z młodszym,też problem z kupkami plus ulewanie! Mleko zmieniłam mu na Hipp na refluks żołądkowy a z Pl przysłali mi syrop debridat i problem przeszedł!
 
Do góry