reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Wiesz co miałam tak z młodszym,też problem z kupkami plus ulewanie! Mleko zmieniłam mu na Hipp na refluks żołądkowy a z Pl przysłali mi syrop debridat i problem przeszedł!
A córce jak się tak mocno ulewało pediatra polecił mi zagęszczacz do mleka Nutriton i też problem się skończył!
 
reklama
Hmmm może i bym spróbowała ale mogę tak zmieniać mleko ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOT
Wiesz jak zmieniałam mleko? Stopniowo po malutku, nie wiem jakie masz proporcje teraz ale np jak trzeba było 4 łyżeczki to dawałam 2 tego i 2 tamtego. I tak stopniowo aż doszłam do tego na które zmieniałam;)
 
Może i ja spróbuje ja daje 4oz :) tylko trochę się obawiam bo było by to 3mleko już :p . Narazie może poczekam na ten probiotyk i zobaczymy co będzie dalej, ale serio się wykończę bo wiem ze gdyby kupa była raz dziennie chociaż to dziecko mam jak anioł... typowo właśnie 3dnia bez kupy zaczyna się piekło a tak to jest super


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie mały wczoraj wymeczyl.najpierw płacz od 19 do 21.potem spał jak się z nim chodziło i trzymało na rękach. W końcu zasnął mocniej i mogłam go odłożyć.o 3 rano płacz i do 5 spał na mnie. O 7 pobudka.padam z niewyspania.teraz huśtam wózek ale on zasypia na kilka minut i się budzi:oops:.chyba padnę na nos:sad:
 
Foxy_mama dzięki za deszcz;).wczoraj wieczorem dotarł. Dziś nie pada ale już jest 25°zamiast 30 i można oddychac:p
 
Veronika_k ja karmie piersią i butelką bo mam mało pokarmu. Teraz jeszcze musiałam zażywać leki i odstawić małego :sad:.muszę coś kupić w aptece na laktację bo chyba całkiem zniknie mi pokarm :oops:
 
reklama
Kasieks biedna Ty :* widzisz chciałaś deszczu i masz [emoji16]. Mój wczoraj walczył do 22 aż bezdechy miał [emoji33] potem poszedł spać obudził sie o 12 i usral się po same pachy nie wiedziałam jak ta kupę zebrać [emoji23] oczywiście tak machał nóżkami ze cały się był w kupie [emoji15] wiec musiałam go wykapać na szybko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry