reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

my na posrterunku tylko:-):-):-)
nie wiem czy pytalam , co studiujesz?
zdasz na bank , jak to pisze to pewnie juz po egzaminie
 
reklama
nie byłam:dry: bo w sumie po co? oddać kartkę z nazwiskiem?:dry: będę zaliczać w sesji:tak:
a studiuję finanse i bankowość
 
aha , co ma wisiec nie utonie , w sumie masz racje troche glupio odac pusta kartke trzymam kciuki podejście do egzaminu w terminie
 
dzięki:tak: w sumie egz będzie w lipcu, czyli jest trochę czasu na pojęcie czegoś, o czym nie mam pojęcia;-) po drodze kilka innych egz, ale jakoś chyba dam radę:blink:
oby tylko pogoda była taka jak teraz, to będę wysyłać facetów na spacerki:-)
 
a zapowiada sie niezla pogoda wiec nauczysz sie na bank a moze umowim sie na spacer jakis i sie poznamy w koncu a nie tylko gadamy przez neta ?
 
Witam wszystkie obecne mamy i te przyszle bardzo serdecznie! :-)
jestem z okolic walbrzycha i szukam wszelkich informacji na temat dobrej prywatnej poloznej i rodzenia w wodzie. Czy ktoras z was moglaby mi udzielic jakis informacji?
Serdeczne dzieki!
 
Walbrzyszanki i Szczawianki Zdrojki !:-)

Jest wreszcie sala zabaw dla naszych pociech. Troche mala ale przytulna. Dzieciaki moga brykac do woli a my mozemy odsapnac przy kawce.Tygrysek - kraina zabaw na Andersa 166.

Do zobaczenia!
 
reklama
UWAGA, UWAGA!!
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.
 
Do góry