reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Wałbrzyszanki

meidi

MAMA
Rozwiązania
0
Cze dziewczyny Moje maleństwo ma 10m-cy a jak tam Wasze szkraby?? Pozdrawiam

reklama

stanki3

Mamy lutowy'07 Początkująca(y)
Rozwiązania
0
hej, nie wiem czy tu jeszcze zagladasz, ale ja spodziewam się synka pod koniec lutego i jestem z Wałbrzycha, jesli masz ochote to napisz:)podam Ci mój numer gg4045645:)pozdrawiam

żyrafa79

Mama Dominiki-maj2007
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Hejka!!!:-)

Ja tez jestem wałbrzyszanka,ale obecnie mieszkam we Wrocławiu;-).
Ja rodze w maju i :-) zastanawiam sie nad porodem w Wałbrzychu?

Pozdrawiam Wałbrzyszanki:-)

Renata79

Potrojna szczesciara:)
Miasto
UK
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny! Ja wprawdzie juz nie mieszkam w w-chu ale z tamtad pochodze i czesto bywam, w koncu sie tam mieszkalo ponad 20 lat, hehe!!
Pozdrawiam Was cieplutko i z checia tu pozagladam, mam nadzieje ze bedzie nam sie fajnie plotkowalo.

Renata79

Miasto
UK
Rozwiązania
0
Odezwijcie sie walbrzyszanki:wściekła/y: co tu taka cisza;-)

Renata79

Miasto
UK
Rozwiązania
0
No czesc viola30 widze ze tylko my zostalysmy na placu boju, co?
Pozdrawiam cieplutko!

żyrafa79

Mama Dominiki-maj2007
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
No czesc no to ja tez sie odzywam choc juz nie mieszkam od 5 lat w wałbrzychu.:tak::-):-):-)

reklama

viola30

marcowa mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Szczawno Zdrój
Rozwiązania
0
no to jestesmy we 3 i nasze pociechy toc to szok a walbrzych chyba ma duuuuuuzo wiecej mam czyz nie ??????????

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry