reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

Witam wszystkich serdecznie :) Nazywam sie Monika i jestem z Wałbrzycha obecnie mieszkam na obrzeżach wałbrzycha ale bywam bardzo czesto w naszym mieście we wrzesniu bede rodziła córcie może jest jakaś przyszła mama z która można sie podzielic doświadczeniem i emocjami :) pozdrawiam
 
reklama
hej dziewczyny ja mieszkałam w Głuszycy ale bardzo często jeżdże do Wałbrzycha bo stamtąd mam lekarza. obecnie mieszkam w Jugowie koło Nowej Rudy. Poród mam wyznaczony na październik pozdrawiam
 
Witaj anulka1836 miło mi bardzo że sie odezwałaś ja jestem z Wałbrzycha i mam termin na koniec wrzesnia wiec jest nas dwie i bedzie nam raźniej dzielic sie radami i lekami przed porodem bo ja juz powoli je mam, wiem juz ze bede miała córeczke nazwiemy ja Maja z meżem odrazu wpadliśmy na to słodkie imie, ogólnie jest wszystko dobrze tylko teraz dorwało mnie przeziebienie i leże w łózku kuruje sie domowymy specjałami bo w tym okresie nic innego nie pozostało czekam na wieści od Ciebie anulka i napisz do jakiego lekarza u nas chodzisz moze sie spotkamy :) pozdrawiam
 
Hej dziewczyny nie wiecie kto może chce kupić ubranka na dziewczynkę od 0 do 3 miesięcy bo dałam ogłoszenie na sprzedam ale nie ma chętnych. zdjęcia mogę wysłać na meila tylko najlepiej łapać mnie na priv
 
Witam!
Czy są na forum mamy z Wałbrzycha lub okolic? Ja jestem w piątym miesiącu i chętnie porozmawiam z innymi dziewczynami w ciąży lub mamami:-)
 
reklama
Hej:) Fajnie, że się odezwałaś. W Wałbrzychu mieszkam dopiero od roku i coraz bardziej się aklimatyzuję;) Ja prawdopodobnie będę miała córeczkę- Zuzię. Termin na początek lutego. Chodziłaś może na szkołę rodzenia lub jakieś inne zajęcia dla kobiet w ciąży?
Pozdrawiam Ciebie i synka:)
 
Do góry