reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

O rany, izyda - to masakra naprawdę....
Podziwiam Twoją anielską cierpliwość. U nas, jak żona brata mojego M. mi wyjechała z tekstem, że "mogłabym coś ugotować dla Małej, skoro nie ma ochoty na to, co ugotowałam wcześniej" i "że biedne dziecko, samo na świecie itd", to usłyszała że sama może gotować za każdym razem 10 dań, to może się Mała zdecyduje. I już do nas nie przychodzi:p
A na poważnie, mam wrażenie że rodzina pasierbów bywa gorsza niż oni sami - raz mi tylko ojciec M. i jakaś ciotka przycięli, że cośtam powinnam zrobić, że to mój obowiązek - na co ja "Obowiązek - tak, ale nie mój" i na tym zakończyliśmy dyskusję, bo nie mój poziom.

z pozdrowieniami
 
reklama
Kindzia ja mysle ze matki nie mysla wtedy ze krzywdza Ciesza sie, maja satysfakcje ze komus dogryzaja.Szkoda ze kosztem dzieci:baffled:U nas tak bylo na poczatku Nawet uslyszalam od pasierba ze mnie nie lubi.A ja wtedy mu powiedzialam ze lubic mnie nie musi ale niech uszanuje to ze sie kochamy z tata i chcemy byc razem:-)Po calej akcji pojechalam za pol roku do PL i przywital mnie usciskiem i buziakami Mam nadzieje ze wtedy cos zrozumial:sorry2:
Kochama,gdybym slyszala ze mnie nie lubia to nawet bym na to nie zwrocila uwagi :-DU nas rozbija sie sprawa o grubszego kalibru slownictwo i czynt.Zwierzyna nie zrozumiala i nie zrozumie nigdy ze w ten sposob zamknely drzwi do naszego domu bezpowrotnie.Nawet jak by blagaly i poszly do Czestochowy na kolanach to nic juz nie zmieni mohego zdania.
A co do tesciowej;dziewczyny,ja poprostu nie moglam trafic na lepsza.I do tanca i do rozanca.Wlasnie bylismy u niej 3 dni.Balowalysmy do 5 rano,sluchalysmy sobie fajnej muzyczki,pily wodeczke.Moja tesciowa rownie dobrze tanczy na barze ;-):tak::-D jak sie zajmuje naszym synkiem.No dobra jeszcze sie pochwale,dala mi w prezencie na Nowy Rok 500 €:tak:
Ale jak bym miala zolze tesciowa to by o tym wiedziala pierwsza
 
Kochana no to zaszalalyscie z tesciowa, extra MOja to na bar by nie dala rady wejsc ale jak teraz tam bylam super sie nam gadalo Nawet likierek wypilysmy ze wzgledow zdrowotnych tesciowa wodki nie wypije :baffled:A co do prezentow kasowych to raczej my jej robimy ale co sie dziwic w Pl kokosow nie maja wiec luzik:tak:
 
w koncu mam czas wiec skrobne tak:
wstepnie zrobiłam liste na zamknięty:
-blue_girl
-izyda
-KINDZIA100
-ramona71
-anula1975
-anka26,07
-medeuska
-misiako
-minka_12

Jeżeli kogos pominęłam proszę o znak:tak: kolejnść całkowicie przypadkowa;-)
Miałam trochę problemów rodzinnych i nie mogłam klikać ale teraz już bede na bierząco :-)
A tak z innej beczki nasz anansas stwierdził, ze nie ma ochoty chodzić na niemicki i od poczatku roku nie był wogole na tych lekcjach... regularnie chodzilismy na wszytskie zebrania i nie bylo zadnego znaku ze on nie chodzi a teraz nieklasyfikowany:baffled:
 
Jeżeli kogos pominęłam proszę o znak:tak: kolejnść całkowicie przypadkowa;-)
Miałam trochę problemów rodzinnych i nie mogłam klikać ale teraz już bede na bierząco :-)
A tak z innej beczki nasz anansas stwierdził, ze nie ma ochoty chodzić na niemicki i od poczatku roku nie był wogole na tych lekcjach... regularnie chodzilismy na wszytskie zebrania i nie bylo zadnego znaku ze on nie chodzi a teraz nieklasyfikowany:baffled:
uuuu no to nieciekawie:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli kogos pominęłam proszę o znak:tak: kolejnść całkowicie przypadkowa;-)
Miałam trochę problemów rodzinnych i nie mogłam klikać ale teraz już bede na bierząco :-)
A tak z innej beczki nasz anansas stwierdził, ze nie ma ochoty chodzić na niemicki i od poczatku roku nie był wogole na tych lekcjach... regularnie chodzilismy na wszytskie zebrania i nie bylo zadnego znaku ze on nie chodzi a teraz nieklasyfikowany:baffled:

a to Ci ananasek:szok:

MOj pasierb chcial przyjechac do nas na ferie.Nie doszlo do tego bo autobusem nie pojedzie.Najlepiej jakby ktos jechal i go zabral a wracac tez nie bedzie autobusem, no przeciez bo co to za wygoda:cool:
A ja zadowolona jestem, ze nie przyjechal:-p
 
a to Ci ananasek:szok:

MOj pasierb chcial przyjechac do nas na ferie.Nie doszlo do tego bo autobusem nie pojedzie.Najlepiej jakby ktos jechal i go zabral a wracac tez nie bedzie autobusem, no przeciez bo co to za wygoda:cool:
A ja zadowolona jestem, ze nie przyjechal:-p
hehe ja tez takiego znam co autobusem nie pojedzie a do kiosku kaze sie wozić autem :tak:
gagatek ma komisa w ferie zimowe... czyli już wiadomo jak spedza ferie, oprocz pomocy przy remoncie:tak:
Wiktor już sie szykuje na narty :-D
 
Minka, ciekawi mnie że na żadnym zebraniu nikt Wam nie powiedział, że Ananas nie chodzi na lekcje?

U nas prawie wiadomo już kiedy Mała ma komunię - zapowiada się niezła jazda, ponieważ moja chrześnica ma 9 maja. A szkoła Małej ma komunię w dwóch turach - i albo Mała będzie na 9 albo 16. Jeszcze nie wiadomo. Jak znam życie będzie 9:p

Eksiowa nie była od początku roku na żadnym zebraniu, zaś o samej komunii jeszcze nie myślała, bo nie miała czasu. Ale ma nowe wielkie czarne audi, więc to zrozumiałe, że nia miała czasu - każdy ma jakieś priorytety, no nie?

z serdecznymi pozdrowieniami,
 
a to Ci ananasek:szok:

MOj pasierb chcial przyjechac do nas na ferie.Nie doszlo do tego bo autobusem nie pojedzie.Najlepiej jakby ktos jechal i go zabral a wracac tez nie bedzie autobusem, no przeciez bo co to za wygoda:cool:
A ja zadowolona jestem, ze nie przyjechal:-p
no i dobrze:-p

hehe ja tez takiego znam co autobusem nie pojedzie a do kiosku kaze sie wozić autem :tak:
gagatek ma komisa w ferie zimowe... czyli już wiadomo jak spedza ferie, oprocz pomocy przy remoncie:tak:
Wiktor już sie szykuje na narty :-D
taaa ja tez takiego znam- i jeszcze matke ktorej sie nie chce dziecka przywiezc jak go wezmie do siebie i potem jest ryk:sorry2:


Minka, ciekawi mnie że na żadnym zebraniu nikt Wam nie powiedział, że Ananas nie chodzi na lekcje?

U nas prawie wiadomo już kiedy Mała ma komunię - zapowiada się niezła jazda, ponieważ moja chrześnica ma 9 maja. A szkoła Małej ma komunię w dwóch turach - i albo Mała będzie na 9 albo 16. Jeszcze nie wiadomo. Jak znam życie będzie 9:p

Eksiowa nie była od początku roku na żadnym zebraniu, zaś o samej komunii jeszcze nie myślała, bo nie miała czasu. Ale ma nowe wielkie czarne audi, więc to zrozumiałe, że nia miała czasu - każdy ma jakieś priorytety, no nie?

z serdecznymi pozdrowieniami,

aaa na pewno pomyślała-pewnie te czarne audi kupila jako samochód do podwózki;-) nie oskarżaj jej ze nie miala czasu pomyśleć;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe ja tez takiego znam co autobusem nie pojedzie a do kiosku kaze sie wozić autem :tak:
gagatek ma komisa w ferie zimowe... czyli już wiadomo jak spedza ferie, oprocz pomocy przy remoncie:tak:
Wiktor już sie szykuje na narty :-D
bedzie mial rece pelne roboty i glowe 6*9 od informacji:-D
Eksiowa nie była od początku roku na żadnym zebraniu, zaś o samej komunii jeszcze nie myślała, bo nie miała czasu. Ale ma nowe wielkie czarne audi, więc to zrozumiałe, że nia miała czasu - każdy ma jakieś priorytety, no nie?

z serdecznymi pozdrowieniami,

dla kazdego w zyciu jest cos wazniejszego a tu ewidentnie widac co:sorry2:
 
Do góry