reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

No to mloda macoszka z ciebie... A jak reaguje na ciebie dziewczynka- bo 11 lat to już taka nastolatka, widzi w tobie matkę czy raczej traktuje jak piąte koło u wozu?
 
reklama
Trzeba jakos sobie radzic:tak::tak:
Ja bylam piatym kolem heheh do czasu:-p
Ale jak wiemy na wszystko potrzeba czasu:tak:

Moj cos marudzi o wyjezdzie do PL Nie lubie jak wyjezdza tyle kilometrow a jeszcze teraz ta pogoda:-(
Najgorsze jest to ze tyle kasy to kosztuje a on tylko 2 dni z dzieciakami przebywa.A rachunkow ile normalnie zalamka:eek:
 
beacia- no to pochwal się jak wyglądają te wasze relacje, bo jak poczytałaś to widziś pewnie, ze większość macoch ma problemy z pasierbami.... Napisz jak to było na początku, jak zwracają się do ciebie dzieciaki, czy mówią mamo czy po imieniu, jak to jest u was w domu, czy 11latka ma jakieś obowiązki, jak ten 17latek radzi sobie z dorastaniem... Czy dzieciaki( raczej mlodą mam na myśli) nie są zadrosne o wasze pocalunki itp.? Tak ogólnie- pisz o wszystkim, może dzięki temu podpowiesz coś innym mamą w podobnej sytuacji...
 
a jak ten Dawid zareagował na to ze jestescie razem? bo on jakby nie bylo tylko troszkę młodszy od Ciebie:rofl2:

ja sie bałam że mój Patryk- on w tym roku skonczy 14- bedzie mnie traktował jak małolate heh
całe szczęście-albo i nieszczęście on mysli ze mam ponad 30 lat:confused2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: a jestem w twoim wieku:-D
 
Medeuska no to Ci dosal Patryk latek:-D:-D

Beti witaj na forum.Napisz cos o sobie, jak relacje...

Beacia no to faktycznie dziwna sytuacja.Szoklo mnie troche:szok:Wazne ze sie kochacie i sie szanujecie:tak:



A ja wyskakuje z pytaniem o prezenty - Wielkanoc tuz tuz. Chodzi mi o to czy wczesniej dyskutujecie o tym ile wydacie kasy, jakie to maja byc prezenty czy raczej ich nie robicie?
 
Witam po dłuższej nieobecności. Dziękuje za zaproszenie na zamknięty.

Niestety mamy niewesoło. Mój mały Michaś..... nerka dała o sobie znac i w marcu idziemy ja usunąć. Spełnił się najgorszy scenariusz. Mam nerwa jak diabli!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam gorąco macoszki!!!!!
Witam nowe koleżanki!!!
 
Medeuska no to Ci dosal Patryk latek:-D:-D

Beti witaj na forum.Napisz cos o sobie, jak relacje...

Beacia no to faktycznie dziwna sytuacja.Szoklo mnie troche:szok:Wazne ze sie kochacie i sie szanujecie:tak:



A ja wyskakuje z pytaniem o prezenty - Wielkanoc tuz tuz. Chodzi mi o to czy wczesniej dyskutujecie o tym ile wydacie kasy, jakie to maja byc prezenty czy raczej ich nie robicie?
u nas to zawsze prezenty sa do ok 50 zł- teraz patrykowi za bardzo nie wiadomo co kupic to pewnie kase dostanie:tak: chociaz na wielkanoc to nawet niewiem czy 50- zobaczymy jak z kasa bedzie- 50 dajemy zawsze na boze narodzenie,a na wielkanoc mniej... ale zobaczymy... mis ie wydaje ze to zalezy tylko od możliwości finansowych:tak: jakbym miala to bym i 100 zl dałana przykład czy coś fajnego kupiła:sorry: a tak patrkowi za 50 zl czy 20 nie ma co kupic wiec wole dac mu kase i cos slodkiego:tak:



Witaj Beti:tak:
 
reklama
Witajcie!

Postanowiłam dołączyć do Waszego grona macoch (bardzo nie lubię tego słowa).
Czasem jest mi ciężko i nie zawsze postępuję właściwie. Szukam tu zrozumienia i mądrych rad jak poradzić sobie w trudnych chwilach.

Mam nadzieję, że dobrze trafiłam ;)

O mnie...
Jestem żoną wspaniałego mężczyzny, który ma dwójkę dzieci. Chłopcy 8 i 11 lat. Od dwóch lat mieszkamy w czwórkę... Generalnie historia długa a droga wyboista. Dzieci kilka lat były z matką a teraz są z nami wyrokiem sądu z męża powództwa.

Myślę, że kiedyś nasze relacje były lepsze, teraz nie zawsze umiem sobie poradzić i popełniam coraz więcej błędów szczególnie jeśli chodzi o młodszego.

Pozdrawiam!
 
Do góry