Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Jesteś Kochana the best
Jak Wam wieczorek mija? Ja jakoś bez humorku dziś ehh......
Mamo Sówka widzę że babcia się rozkręca na całego:-) Fajnie tak sobie obserwować jaką im te wnuki sprawiają radochę
uważaj na siebie kochana i się tak nie przemęczaj
Czy w biedronce są teraz jakieś fajne ciuszki dla maleństw??? Coś takiego pisałyscie chyba na podforum???
takkomplety welurkowe po 19,99 i kombiezoniki po 49,99 takie puchate
![]()
Na szczęście wynik glukozy po 2 godz. jest w porządku (norma jest do 7,8, a ja miałam 6,54), ale za to jest inny problem: w morfologii krwi mam trochę podwyższone neutrofile (norma 40%-70%, a ja mam 74,6), a za mało w procentach limfocytów (norma 20-45, a ja mam 18,4%), ale powyżej mam wynik w tys/ul i tam mam wielkości prawidłowe - to znaczy w normie zarówno te neurofile jak i limfocyty.
kurczę, a na reszcie się nie znam
milena ja miałam toksoplazmę raz robioną i nic ginek nie mówił o powtórceA ile razy robiłyście badanie na toksoplazmozę.? Ja na początku tylko i nie mam przeciwciał wiec to trzeba chyba powtórzyć co? a zalecił Wam lekarz zrobić badanie na cytomegalię? mój nic o tym nie wspomniał ale chyba sobie zrobię bez jego wiedzy

cytomegalię też miałam
Witam!! Ja również mam termin na Luty 2010 i miło mi będzie podzielić się z wami moimi przeżyciami (bo to moja pierwsza ciąża)
Pozdrawiam

Czesc Babeczki!Aha w poniedzialek znow mam USG i polozna wiec bede miala wiecej wiadomosci (mam przynajmniej taka nadzieje);-)
może w poniedziałek już się ujawnią
Jesteś Kochana the best
Jak Wam wieczorek mija? Ja jakoś bez humorku dziś ehh......
jest już nowe M jak Mama na listopad - zakupiłam oczywiście. W środku jest info o produktach dla dzieci : o konkursie "złoty brzuszek" na najlepsze produkty dla mamy i dziecka, o porodzie też jest...
Hej EdytkoA co sie stalo ze humorek nie dopisuje?
ale nie przynudzam już samo przyszło samo pójdzie mam nadzieję To jest świetne połączenie , ale patrz jak to się człowiek musi ograniczać z tymi cukrami, ciekawe czy nasi mężowie też byliby się w stanie tak poświęcić pijac bezcukrowe soczki
ja byłam odwiedzić rodziców z moim małżem szanownym oraz zmienić opony. Obecnie obżeram się 3bitem popijjąc go oczywiście bezcukrowym sokiem bez dosładzaczyjest już nowe M jak Mama na listopad - zakupiłam oczywiście. W środku jest info o produktach dla dzieci : o konkursie "złoty brzuszek" na najlepsze produkty dla mamy i dziecka, o porodzie też jest...
Hej Edytko![]()
A tak jakoś bardzo mi tęskno za moim Ł w domu Rodzice chyba oszaleli i się ciągle kłóca no na łeb można dostaćale nie przynudzam już samo przyszło samo pójdzie mam nadzieję
A Tobie jak wieczorek mija?
Z tego co sie dowiedzialam, to nieststy szepionka niezbyt wiele daje dzieciaczkom( A szkoda, mam przynajmniej nadzieje, ze im nie zaszkodzi. W kazdym razie zaryzykowalam i bede zdawac relacje czy warto bylo.
A co do plci to juz stracilismy najdzie.. za kazdym razem dowiadujemy sie czegos innego i albo lekarz mowi, ze sa niepewne chlopaki albo niepewne dziewczyny
A sprawdzaja nas ak czesto, bo podejrzewaja, ze lobuziaki maja tylko jedno lozysko i musza sprawdzac czy nie dochodzi do przetoczenia krwi miedzy dzieciaczkami...
No u mnie to troszkę inaczej bo całe życie takie w rozłące będzie :-( (chłopa mam marynarza) A coś ze zdrówkiem nie tak, że w łóżku musisz leżeć? Oooo znajomych to imprezka się szykujeBedzie dobrze,wiem co to jest tesknota za ukochanym,bo zanim maz nas tu sciagnal mieszkalismy troche czasu na odleglosc wiec doskonale Cie rozumiem.
A ja leze w lozeczku bo to zalecenie lekarza i ogladam bajki z dziecmi ,bo moj pojechal na lotnisko odebrac znajomych:-)
Wiec prosze mi sie tu nie smutac:-):-)
