reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
witaj paulka - obys niedlugo ujrzala II na tescie:-):-):-)
A ja juz po wizycie u gina - i pecherzyk jest na szczescie wewnatrz macicy i zarodekma jakies 3mm - tyle mam na wydruku z usg ale szczerze mowiac to nie rozmawialismy z ginem ile ma tylko ze jest ladny i wyglada, ze wszystko powinno byc w porzadku.
Dostalam dalej duphaston 2x1 i luteine 2x1 oraz jakies zastrzyki mam sobie robic podskornie przeciw krzepliwosci krwi...
 
czesc dziewczyny. tak was podglądam od pewnego czasu okres mi sie spóźnia ale na test chyba jeszcze za wczesnie bo z kalendarza mi wychodzi wrazie co termin na 15 luty, moze ktos jest z takim terminem?

Mi wyszedł już test pozytywny 2 dni przed terminem miesiączki:) tak już nie mogłam wytrzymać:-):-) i jestem w ciąży. Rób teścik jak najszybciej i pisz nam jaki wynik:tak::tak: pozdrawiam

A ja juz po wizycie u gina - i pecherzyk jest na szczescie wewnatrz macicy i zarodekma jakies 3mm - tyle mam na wydruku z usg ale szczerze mowiac to nie rozmawialismy z ginem ile ma tylko ze jest ladny i wyglada, ze wszystko powinno byc w porzadku.
Dostalam dalej duphaston 2x1 i luteine 2x1 oraz jakies zastrzyki mam sobie robic podskornie przeciw krzepliwosci krwi...

To super :-) cieszę się, że u gina wszystko dobrze. Ja mam termin wizyty na 22.06 i już się nie mogę doczekać, bo powinno już być serduszko. Jej jak ten czas szybko leci:tak:
 
Witajcie dziewczynki!
Me Klaudia-- w takim razie zycze zebys zobaczyla 2 kreseczki w marcu:))))
Gosia- gratuluję fasolki:)))) zycze zeby wszystko bylo ok przez 9 miesiecy:)))

 
Dziewczyny zycie odam za makrele wedzona wlasnie wyslalm meza aby w tym glupim Zürichu gdzies znalazl i mi kupil .Najsmieszniejsze ze naprawde nienawidze makreli.
 
Dziewczyny zycie odam za makrele wedzona wlasnie wyslalm meza aby w tym glupim Zürichu gdzies znalazl i mi kupil .Najsmieszniejsze ze naprawde nienawidze makreli.


A propos ryby, mi przez 2 dni chodził tuńczyk po głowie..więc jak tylko otworzono na mojej wsi sklepy to marsz do sklepu:tak: heh ciekawe co następne będzie.

Powiedzcie mi czy kłopoty z zasypianiem w ciąży są normalne?? przez cały dzień jestem zmęczona i chce mi się spać, więc robię małą drzemkę. A wieczorem mimo zmęczenia nie mogę zasnąć. Jest na to jakiś sposób czy porozmawiać o tym z lekarzem??


http://babystrology.com - bardzo fajny monitor ciąży polecam gorąco:) ciekawie obrazuje każdy etap ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej babeczki.

Bóle brzusia się zaczęły...:-(...ale przynajmniej wiem, że jest oka.:-)

MeKlaudia-przykro mi, ze nie będziesz lutówką 2010. Trzymam kciuki za marcówkę 2010.:tak:

Paulka- u mnie 12 luty ma być. Test robiłam przed spodziewaną @ i wyszedł. Zrób rano to już powinno coś być.

Gosia- gratuluję !!! Super, że wszystko wporządeczku.:-)

Anka - też to mam. Cały dzień oczy mi się zamykają, a wieczorem siedzę do północy(wstaję o 5.30) więc chyba to normalne jest.

Przez 3 dni mi cały dom sosem do spaghetti pachniał, a dzisiaj jak jadłam to lekko mnie mdliło...i jak tu można sobie dogodzić???:wściekła/y:

Dormark- rybka zdrowa więc wsuwaj ile się da. W pierwszej ciąży przez 2 dni objadałam się wątróbką której nienawidzę. Nawet karkówki nie jadam bo mi mięsko lekko nią wonia. To była pierwsza wątróbka od ok 15 lat.;-)

Pozdrawiam resztę ciężarówek.
 
Do góry