reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Dziewczyny to tak już jest...teraz myślimy co dobre dla dzidzi jak jest w brzuchu a potem to samo będzie jak juz się urodzi...czy najedzona? czy nie jest jej za ciepło...za zimno? Czy coś zaszkodzi czy nie..i tak w kółko...:eek: Ja już się przyzwyczaiłam ale przed pierwszym dzieckiem miałam tak samo...spokojnie...będzie dobrze :tak:

Pandorka..ja mieszkam pod Londynem dokładnie w Basingstoke....

Dzisiaj znowu miałam lepszy dzień...chyba już mi kryzys pierwszego trymestru mija...obym sie nie pomyliła :sorry:
 
Witajcie moje Drogie!
Weekend nam zleciał i to jak szybko! My z dzidziusiem odpoczywaliśmy, szwendaliśmy się tu i tam, ale na spokojnie!
Nadrobiłam czytanie, dobrze że nie było tego aż tak wiele! Od jutra będę z Wami! W piątek wyjeżdżamy na wymarzony urlop i podróż poślubną w jednym! Nie mogę się już doczekać, choć to tylko 10 dni :-) Ale tam to odpoczne za wszystkie czasy!
Dziś postanowiłam kupić spodnie ciążowe, gdyż wszystkie które noszę są już stanowczo za ciasne, a ileż można rozpinać guzik z rozporkiem! hehe.
Może to głupie, że Wam mówie, ale może któraś z Was też ma takie coś, jak kolczyk w pępku... Ja zaraz po wczasach muszę go zdjąć, gdyż zauważyłam, ze mój pępek jest bardzo zmieniony, tzn, "wypycha go" hehe.
Myślałam, że brzuch będzie mi rosnął gdzieś od września, a tu... :eek: Ale nie ma tego złego, co by na dobre dziecku nie wyszło! W końcu też ma swoje wymagania jak na swój wiek!!
Pozdrawiam wszystkie Śnieżynki i do jutra!
 
Witam porannie , u mnie chumorek nawet dobry , co do jedzenia to ja od poczatku moge jesc wszystko , no nie liczac dwoch wpadek i wyladowaniu jednak w kibelku . ale jak do tej pory to super znosze ciaze . Dzisiaj o 14 wizyta u lekarza i mierzeni przezornosci karkowej wiec trzymajcie za mnie kciuki, odezwe sie pozniej.
 
Witam porannie , u mnie chumorek nawet dobry , co do jedzenia to ja od poczatku moge jesc wszystko , no nie liczac dwoch wpadek i wyladowaniu jednak w kibelku . ale jak do tej pory to super znosze ciaze . Dzisiaj o 14 wizyta u lekarza i mierzeni przezornosci karkowej wiec trzymajcie za mnie kciuki, odezwe sie pozniej.
Trzymamy kciuki z całej siły!!!!!!
 
Dzień doberek dziewczyny u mnie też humor nienajgorszy fakt, że trochę jeszcze mnie muli ale juz tyle wytrzymałąm, że to tez przetrzymam Majka zdrwieje więc jest dobrze. a dzisiaj standardowo sprzątanie zakupy itd. A teraz lecę do kąpieli z pianką.
 
Witajcie moje drogie!
Dziś mamy piękny, słoneczny poranek i humory wszystkim dopisują.
dormark 3mamy kciuki i czekamy na wieści!

My się mamy dobrze, dzidzia rośnie bo mój brzuszek z każdym dniem jest większy :)
Pozdrawiam cieplutko!!!!!
 
A ja jak już miłam spokój od miesiąca z dolegliwosciami tak wczoraj myślalam że ssie rozpadne na kawałki ... Ryczalam darłam sie , było mi nie dobrze , spalam ...rozdymało mi brzuch . Normalnie tragedia , a przecierz już niby wg niektórych lekarzy koniec I trym ....
 
czesc kochane!!

co do kolczyka ja juz tez wyjelam , czytalam ze ogiolnie to nawet nie dobrze miesc go przy usg , no i rzeczywiscie mi go tez wypychalo...

J awczoraj weszlam na piekna gore w Norwegii, z ktorej widac 1/6 calego kraju!!!

nie wiem jak dalam z groszkiem rade, ale bylismy bardzo zsiebie zadowoloeni, najwaznijesze isc swoikm tempem..Dzis zdycham ze zmeczenia w pracy, a poliki z ciepla czuje ze mi pulsuja (tak mam po wysilku), mam nadzieje ze to szybko minie, i jakos poniedzialek zleci i pojde do domku i sie wyspie!!!


milego dnia
 
reklama
A ja jak już miłam spokój od miesiąca z dolegliwosciami tak wczoraj myślalam że ssie rozpadne na kawałki ... Ryczalam darłam sie , było mi nie dobrze , spalam ...rozdymało mi brzuch . Normalnie tragedia , a przecierz już niby wg niektórych lekarzy koniec I trym ....
Kochana ja niestety w poprzedniej ciąży te dolegliwości miałąm do końca 5 msc tak że to chyba nie u wszystkich jednakowo zaniak z końcem pierwszego trymestru. Teraz narazie odrobinę lepiej ale jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słonca.....
 
Do góry