reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

teraz jak liczylam to wychodzi 6 luty w zalerznosc od metody w kalkulatorze porodu
ah no własnie ja sprawdzałam tylko jednym i wychodzi mi na na 2-3 i dlatego sie zdziwiłam ze tak wczesnie wiesz ze jesteś w ciazy jesli masz termin na 12 lutego ale na pewno usg pokaze swoja date zazwyczaj tak jest... choć ja dokładnie co do dnia wiem kiedy miałam owulacje i wydaje mi sie że termin sie nie zmieni:))
a jak sie czujesz?
 
reklama
Dziewczyny takie pobolewania podbrzusza jak na @ i czasem kłucie jajników są naturalne w ciązy. Co innego kiedy podbrzusze bardzo mocno boli i dojdzie do tego jakies krwawienie. Marta nie martw sie..w razie czego idz wczesniej do gina. a najlepiej do takiego ktory zna Twoją historie z poronieniem..moze przepisze ci luteine czy coś zeby fasolka dobrze sie umiejcowila. Ni ma co tracic głowy.
Pozdrawiam :)
 
to nie jest moja pierwsza ciąza mam juz 2 letnia coreczke wiec wiem ze takie bole w ciąży sa normalne macica sie rozciąga poza tym tez hormony robią swoje...
 
Już się lepiej czuję, jestem dobrej myśli rodzina mnie wspiera:) i wy również podniosłyście mnie na duchu. Mam nadzieję że jak pójdę 10.06 na wizytę kontrolną to będzie koło 7 tygodnia i myślę, że już będzie serduszko biło:)

Marta mam nadzieję, że wszystko będzie pięknie z Twoją kruszynką, ja miałam podobną historię jak Ty. Trzymam za Ciebie kciuki:*

Mam do Was pytanie. Macie wzdęcia brzuszka po każdym prawie posiłku?? U mnie to zauważyłam jeszcze troszkę przed tym jak się dowiedziałam, że w ciąży jestem. Po prostu brzuch mi się robi jak w 5 miesiącu :)
 
Już się lepiej czuję, jestem dobrej myśli rodzina mnie wspiera:) i wy również podniosłyście mnie na duchu. Mam nadzieję że jak pójdę 10.06 na wizytę kontrolną to będzie koło 7 tygodnia i myślę, że już będzie serduszko biło:)

Marta mam nadzieję, że wszystko będzie pięknie z Twoją kruszynką, ja miałam podobną historię jak Ty. Trzymam za Ciebie kciuki:*

Mam do Was pytanie. Macie wzdęcia brzuszka po każdym prawie posiłku?? U mnie to zauważyłam jeszcze troszkę przed tym jak się dowiedziałam, że w ciąży jestem. Po prostu brzuch mi się robi jak w 5 miesiącu :)
ja mam wzdecia ale nie za kazdym razem.... ale to tez normalne:laugh2:
 
reklama
Kobietki drogie. Obliczałam sobie termin porodu wg reguły Naegelego. Termin porodu = data ostatniej miesiączki – 3 miesiące + 7 dni. Z tym, że ten cykl był 33dniowy,a miesiączkę miałam ostatnią 21.04. W suwaczkach mi wychodzi jak poniżej, że to jest 4tyg i 5 dni a od miesiączki 5 tyg 5 dni. W takim razie czym mam się sugerować?? I które obliczenia przyjąć za poprawne??
 
Do góry