reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam wszystkie przyszle mamusie. Na 90% do Was dolacze - wyliczony termin 5 luty :) W sobote mialam dostac okres, nie wytrzymalam i zrobilam pierwszy test po poludniu i pojawily sie dwie kreseczki. W niedziele obudzilam sie o 6 rano, zeby to potwierdzic i na tescie z innej firmy tez wyszly dwie :) W obydwu testach ta kreseczka wskazujaca ciaze byla jasniejsza od kontrolnej, ale ponoc na poczatku ciazy tak moze byc. Dzisiaj rano zrobilam badanie HcG i jutro o 15 wynik. Siedze juz jak na szpilkach... A wizyta u ginekologa dopiero 17...
 
reklama
MeKlaudia Trzymam za Ciebie kciuki i życzę żebyś jutro znów się tu pojawiła ze wspaniałymi dwoma kreseczkami:)

Anisen Gratulacje dla kolejnej "lutówki":)

Gosiak84 Gratuluję i sądzę, że już jutro ze 100% pewnością do nas dołączysz:) Chyba to dobry znak, że dowiedziałaś się takiej wspaniałej wiadomości dzień przed Dniem Dziecka:) Mi wyszły 2 kreseczki dzień przed Dniem Mamusi:)


 
Ostatnia edycja:
Aniu dziękuje :)
Ja mojej mamie zrobiłam prezent na dzień matki i powiedziałam ze prawdopodobnie zostanie babcia po raz pierwszy. tak się ucieszyła, ze mało nie walnęła w ścianę pędząc powiedziec tacie
Gosiu ja też mysle ze będą 2 kreseczki i wiekie gratulacje :-)
 
Aniu dziękuje :)
Ja mojej mamie zrobiłam prezent na dzień matki i powiedziałam ze prawdopodobnie zostanie babcia po raz pierwszy. tak się ucieszyła, ze mało nie walnęła w ścianę pędząc powiedziec tacie:-)

Wiec Twoja mama miała najwspanialszy prezent na Dzień Matki:happy: Za rok my będziemy w pełni obchodzić to cudowne święto:tak::tak:
 
Witajcie Mamusie!

Dzisiaj okazało się- w sposób bardzoo blado różowy ;-)- że Junior bedzie miał rodzeństwo. Mam nadzieję, że mogę dołączyć do Was i "ciążować" się wspólnie.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry